Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    Baromi viccesek azért tényleg egyes játékosok.
    Tegnapig 2 nap versenysorozata alatt B-B -ről C-E -re amortizáltam magamat, 95% -ban persze a taplók miatt.
    A pozíciószerzés mindenek előtt, az a legfontosabb a többségnek, totál mindegy hogy ezt milyen módon teszik, ha kell kilökik a másikat, benyelik a 10 mp büntit, amit a végéig valahogy kiautóznak.

    Tegnap mindkét bajnokságban 0 -ztam ezek miatt. Kyoto -ban ráadásul első helyről indultam, én Beetle -vel, mögöttem pedig egy görög barom 911 -el, esélye sem volt velem szemben, viszont az utolsó körökre beértem a mezőnyt adva nekik 1 kört, igen ám, csak hogy ezek a játékosok nem hogy észrevették volna, hogy első helyen vagyok, és elengednének, á, francokat... még fel is tartanak! Mögöttem meg jön a 911 -es, természetesen be is ért engem, majd amikor próbáltam átmenni kicsit vadabba, hogy az engem feltartót megelőzzem, természetesen koccantam vele, kipördülés, a 911 -es meg tudta nyerni a futamot, én meg a cél előtt még ki is léptem a francba.

    Komolyan megnézetnék ezekkel pár valódi versenyt, hogy hogyan kéne autókázni.

    Ja és a kék zászlót bevezethetnék.

    Astro Bot tesztem: https://playstationcommunity.hu/astro-bot-ps5

Új hozzászólás Aktív témák