Új hozzászólás Aktív témák

  • dogpatch06

    csendes tag

    válasz Picco #56446 üzenetére

    Szia!

    Elolvastam. Nekem a Logitech X-230 hangja a legelejétől nagyon bejött és mai napig szeretem - ehhez vagyok hozzászokva. Ha lehetne, akkor ugyanezt vásárolnám megint. Logikus lépés lenne, ennek a folytatását venni, de mivel nem minden nap nézegetek hangfalakat, ezt meg +10 éve vásároltam lövésem sincs, hogy mi ajánlott. Azt meg végképp nem tudom, hogy hogyan hangoznak az újak - főleg ehhez képest. Viszont a hangzás nekem fontos!

    Ahogy korábban írtam Smart TV-hez szeretném. 60-80 ezeret szánnék rá, max. 100k-t, de azt csak nagyon indokolt esetben. A forrást nem tudom biztosra, mert egyenlőre Smart TV-t is keresek (jelenleg egy SAMSUNG UE43AU9000 43"-al szemezek). Extrákból a távirányító nem lenne rossz, a többivel nem vagyok tisztában, hogy mire kell, jó ill. mi a "trendi"... a bluetooth-al gondolom csatlakozni lehet, az optikáról lövésem sincs, hogy mi az / mire kellhet.

    Szóval bocsi, ha túl egyszerű a kérdésem, de még sosem volt tévém, mert kölyök korom óta mindenre PC-t használtam. ;)

Új hozzászólás Aktív témák