Új hozzászólás Aktív témák

  • L1MaT

    tag

    válasz Timer #96363 üzenetére

    Én nemrég vagyok xbox one s tulajdonos (4 hónap) mellette van egy elég jó lenovo gamer laptopom. Amióta megvan a box én lapin nem játszottam. Ezt mind úgy mondom hogy évekig PC-n verseny szinten játszottam. Jelenleg munka és a kemény élet mellet viszont nekem kényelmesebb a TV elől elvenni a kontrollert és beülni a kanapéra játszani mint hogy görnyedjek a sarokban a PC előtt. Játékokat én bőven találok főleg hogy mindenevő vagyok szóval én tökéletesen megvagyok elégedve egyenlőre. Később esélyes hogy kisseb lesz az öröm és mivel már végigtolok sok játékot vadászni kell majd az új címeket de szerintem amire kilett találva és amiért vettem azt tökéletesen kiszolgálja. Nembeszélve arról hogy a családot is össze hozza pár közös játék a kanapén ezt a PC szintén nem tudja. A GWG címek közt én találtam mindig olyat ami letud kötni persze vannak jobbak ezeknél nyilván.

    Szerintem ez a vita hogy ez jobb az jobb nagy hülyeség mert mind egyformán jó abban és arra amire kitalálták. Mindenki vegye és használja azt ami neki személy és igények szerint a megfelelő.

    Szóval én nem értek eggyet veled de kinek a pap kinek a papné

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák