Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Ha már Halo-ról van szó oriic mestertől (vagy esetleg aki még végigtolta az MCC-t)
    Normálon végigvittem életemben először a Halo első részét. Hallottam hogy kell hozzá a labirintusok miatt türelem, bár nekem inkább a flood miatt fogyott el 1-2x de végül csak végigjátszottam és a nagy részét élveztem is. De mivel sosem játszottam ki a teljes szériát ezért most mindet végig szertném. A második rész 2/3-adánál tartok de egyszerűen iszonyú monoton. A brute-ok normál nehézségen 2 pofon után ölnek, kb 5 brute amit kidob elém szobánként 3 db ra elmegy egy átlag covenant fegyver összes tölténye. Én nem egy játékot játszottam végig hard-on de ez kicsit unfair, hogy quicksave-ből vagy 5x kell elinduljak, hogy ne haljak meg a következő pár másodpercben.
    Ti nem voltatok így a második részben vagy mi az általános véleményetek róla? Ugye a többi rész nem lesz ennyire monoton? Ha ilyenek akkor lehet, hogy feladom hamarosan a második részt. (remélem csak szimplán mai szemmel már nem olyan nagy szenzáció az első két -vagy inkább a második rész) A reach-ről viszont nagyon sok jó visszajelzés van, hogy az egyik legjobb Halo játék és talán amiatt is van még bennem tartés, hogy végigvigyem őket szép sorjában.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák