Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci88kiss

    kezdő

    válasz Madoc #190112 üzenetére

    Az nem csodálom hogy azokat a károkat nem rakta fel. Ugyan is baromira útban van, nem bírod megfog i rendesen ahogy kell egy kontrollert. Akaratlanul rá nyomsz. Konkrétan iujra kell tanulni vele játszani, ha használni akarod az alsó gombokatm na razer el tudtak gondolkodni és egy kiváló ám egyszerű megoldás szuletett. Egyébként igen, leginkább azok vesznek ilyesmiket akik jobbak akarnak lenni mint az átlag. Nyilván ha nincs hozzá megfelelo ugyesseg bármit adsz a kezébe, ugyan olyan lesz. Van aki a tvbol való kiesést sem veszi észre. Pedig minden tv késik. Hiába kapcsold game módba, ami még inkább sokszor ront is. Nekem mindenem a lehető leg profibb, mert igen is számít. Monitor, kábelek, irányítás, külső, belso ssd stb. Nem felvagas kép mondom, nekem ez egy hobbi. Este játszok, de akkor az ne a technikan múljon, hogy élvezem-e a játékot vagy inkább duhitsen. Játszottam tv-n játszottam ssd nélkül, és gyári kontrollerel. Van különbség nem is kicsi. És ezt nem a rá költött összeg érezteti velem. Nem vágyom profi játékos, de szeretem ha minden flottul működik, vagy picit jobban mint amit a gyárban egy bizonyos összeg határ szabályozott...

Új hozzászólás Aktív témák