Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz chipesz #166430 üzenetére

    Nem is végeztek vele 6 óra alatt 100%-san.Max átfutottak a versenyeken,ha valaki alapos és nem a legkönnyebb fokozaton tolja,és minden versenyen első akar lenni az 2x annyi időt is igénybe vehet simán.Én kikapcsoltam az alapjátékban majdnem minden nehézséget a visszapörgetés és törés kivételével.Az ellenfelek tudását is min, igen gyakorlott vagy felette levő nehézségekre állítottam.Így volt olyan verseny amit 3x kellett végigmennem mire első lettem.Így azért meg kell szenvedni a győzelemért és a játékidő is többszöröse lesz.De a játékélmény is mert aki casual beallításokkal,mikor a kocsi mint egy papírdoboz úgy viselkedik végigrohan a versenyeken,és örül hogy feleannyi idő alatt kivitte mint más,na annak semmi értelme.Autós játékoknál meg pláne.Ne foglalkozz azzal hogy maa mennyi idő alatt tolja ki,én már írtam hogy 100+ órat tettem bele csak az alapjatékba,és minden percét élveztem,volt olyan verseny amit minden nehézségi fokozaton végigvittem addig még nem lettem első mindegyiken.Persze ezt nem kell már mindenkinek,mert így van aki megutálja a végére a játékot,nekem nem okozott gondot ha egy versenyen 5x kellett legalább végigmennem mire első lettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák