Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barret001

    addikt

    válasz Djuree #215072 üzenetére

    Régebben (kb 2 éve) Volt egy kedvenc tankom. Elkezdtem vele játszani,meredeken elkezdtek emelkedni a mutatóim! Hosszú ideig ez így is volt! Aztán jött egy törés,onnan megindult a mélyrepülés...Természetesen hosszú ideig próbálkoztam,hogy hátha megjavul.Örökre leraktam...Nem szeretik ha össze barátkozok egy tankkal? Most váltogatva megyek több tankkal,jobb lett sokkal!

  • e-newsee

    addikt

    válasz Djuree #215072 üzenetére

    Ez a megjegyzés nem a prém tankok miatt kellbele, hanem kb bármi miatt. Ha a garázsban odébbrajzolnak egy fát, vagy odébbtesznek egy asztalt, és ezt nem közlik veled, azt ugyanúgy ezzel a mondattal fedik le. Az más kérdés, hogy ezt használhatják ninjanerfre is.
    Azért az, hogy a garázsból szólás nélkül eltüntetik az összes prémium tankot, az nem olyan egyszerű. Ott valós pénzt adtál érte, és digitális termékeknél elég szigorúan van szabályozva ez a dolog, mivel gyakorlatilag nincs garanciaidő, ami alatt a termék elromolhat. Tehát kvázi az egyszer befektetett pénzed örökre (nyilván a kapuzárásig) biztosítja azt a jogot, hogy te használd azt a tankot az általad megismert paraméterekkel. Különben kártérítés. Nem véletlen ajánlották fel anno a visszafizetést, és törölték a limites prémium tankok limitének eltörlésére irányuló projektet. Amikor a játékosok megpendítették, hogy ők a tankokat a limit miatt vették, és hiába buffolják őket, akkor is kérik vissza a pénzüket, akkor tartottak egy gyors fejszámolást, hogy ez mennyibe fájna nekik, és arra jutottak, hogy akkor kettővel kevesebbszer mehetnek el a nyáron yachtra kurvázni egy eldugott ciprusi öbölbe, így inkább visszavonták az egészet.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák