Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    csapee, Djuree, GrimReaper, Angel1981:

    Köszönöm!
    Elég érdekesen osztja néha a sebzéseket is a gép. Feltettem egy hitzone modot, hogy biztosara menjek.
    Az előbb említett IS 100mm-es lövegével egy sarokharcnál 3x pattantam egy IS2-ről. Még csak nem is rossz szögben voltam :F
    A lövések pedig a megfelelő helyre mentek.
    Ezt most az utóbbi időkben elég sokszor tapasztalom más tankokkal is: Tigrissel elkaptam oldalról az M5 Stuartot: CriticalHit. :Y

    Tegnap szereztem be az ELC AMX-et. Ki fogtok röhögni. Ha belejövök és ráérzek a tank stílusára, beremeg a kezem az egéren. :D Nem a kamikaze "harcot" űzöm, hanem megvárom amíg nagyjából mindenkit felspotolta(m)k és utána irány az ellenség háta. Nem sokat mentem még vele, de már elég sok tank háta mögé úgy bekerültem, hogy észre se vettek. Csak röhögök magamba és izgulok. :) Nagyon buli vele játszani. Csak pislognak, hogy honnan jön az áldás. Valamikor egy lövés sem kelti fel a figyelmét, továbbra is csak néz előre. :D Nagy buli a kis járgány :))

    (#20358) Zeratul

    Az valószínű. KV-1-el háromszor ütöttem át egy meccs alatt a TigrisP-t. Tigrissel ezidáig összesen nem sikerült ennyiszer. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák