Új hozzászólás Aktív témák

  • emitter

    őstag

    válasz faster #836 üzenetére

    Nem akarok kikezdhetetlen logikai okfejtést az evolúcióra, bár ha ez az igaz és valóban megtörtént folyamat, akkor kikezdhetetlennek kell lennie, nem? Elfogadom, hogy ha azt mondjátok erre, hogy van amit még nem sikerült megmagyarázni (egy lehetségesnek tűnő magyarázattal), hiszen látjuk h sok minden felfedezés csak idő és technikai tudás/felszereltség kérdése.

    A Bibliában mi nem logikus neked? Vagy a teremtéstörténetben?
    Amiket felsoroltál, azok némelyikére ad magyarázatot, másokra nem. Pl. fajtanemesítés: nem tudom, mit gondolsz a Bibliáról, miért kéne ezzel a dologgal foglalkoznia, mikor pl számítógépekről vagy génmanipulációról sem ír. A mutációra szvsz az ad magyarázatot, hogy a világ megromlott a bűneset folytán, és ezért jelenhetett meg a mutáció, mint olyan folyamat, amely negatív irányba viszi az egyed fejlődését. Ha jól tudom, spontán mutációval még nem sikerült új dolgot létrehozni, mindig csak elcsökevényesedett a manipulált alany egy-egy érsze/szerve. Én ennyit tudok, lehet h sekélyesek az információim.

    Dinókról meg épphogy említést is tesz a Biblia, ezt majd DL is meg tudja erősíteni, ha elmondja, mit is olvasott abban a cikkben, amit küldtem neki :)

Új hozzászólás Aktív témák