Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz D1Rect #21245 üzenetére

    A telepátiát próbáld ki. Nem biztos, hogy nálad működik, de ha igen, akkor az érdekes tapasztalás lesz. Bizonyosabb, mint egy elmélet. Nem kell más hozzá, mint egy félbevágott pingpong labda és a rádiót tekerd el, hogy sistergő fehér zajt hallj. Rakd a szemedre a pingponglabdákat, feküdj le, lazulj el, s próbálj arra gondolni, hogy a másik mit lát, hall, vagy érez. A másik pedig koncentráljon arra, hogy ezt átadja. Jobb agyféltekés dolgokat lehet így átadni: hang, íz, tapintás?, kép, de csak festményszerűen például fényképet (Családi fotó lehet, hogy még jobb, mert ahhoz még érzelem is társul), szöveget, vagy számot nem tudsz, az bal agyféltekés.
    Miért ajánlom? Mert tesómnál bevált, olcsó. Mikor vagy 20 éve láttam ezt a módszert a nulladik típusú találkozásban, kipróbáltuk. Felváltva cseréltük az adó és a vevő szerepét. Ő ráérzett arra, hogy én mit nézek, hallok, én nem. Aztán féltékenységből ittam egy kis citromlevet. Azt is megérezte, hogy milyen rossz az íze. Szerintem még ma is emlékszik rá.

Új hozzászólás Aktív témák