Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nehezen ébredtem fel mert 3 után többször is megébredtem és az órát lestem mikor keljek fel. Persze pont akkor aludtam amikor édesem hívott 5-kor hogy ne aludjak el. Sári tegnap éjszaka és most is több gigahisztit kivert. Nem érte ezt a lányt. Nap közben semmi baja nincs éjszaka meg nyomja a hisztiket.
    Bogyót úgy néz ki ma megkatéterezik. 5 előjegyzett betegből csak Boldi jelent meg és csúszás sincs. Nem értem ezeket a szülőket hogy hónapokat kell várni egy ilyen beavatkozásra és nem mennek el. :F
    Sajnos a nyomás emelkedett de kaptunk egy halvány fénysugarat hogy ha a katéterező doki úgy látja a beavatkozás közben hogy a szűkület olyan jellegű hogy esetleg tágítható ballonos módszerrel akkor megpróbálja helyrehozni. Nagyon csekély az esély erre de reménykedünk. Ellenkező esetben ha nincs komplikáció hazajöhetnek akár már holnap és kapunk egy újabb időpontot a nagy műtétre amikor feltárják. Azt mondta a doki hogy lehet az első műtétnél túlfeszítették az ért és ezért olyan vékony. Ez elszomorít. Gyakorlatilag hibáztak miközben az életét mentették. Nem bánik kesztyűs kézzel a sors vele. :(
    Persze amint meglátja hogy valaki közeledik feléje ordít. A buksiján egy nagy ér fut a bőre alatt onnan vettek vért tőle és persze ömlött belőle utána is. Szívem szakadt volna meg miközben rosszul lettem volna. Egyszerűen nem bírom az emberi szenvedést látni főleg ha a pindúr fiúcskámról van szó. Minden alkalommal együtt sírtam volna vele. Elképesztően nehéz most. Remélem a nevéhez híven történik minden.
    Mi szakadó esőben dolgoztunk és semmire nem jutottunk. Ma bele kell rántanunk hogy kész legyünk mindennel.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák