Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma korán kellett kelnem mert megyek misére fél 7-re. Úgy néz ki Adri el akar velem jönni. Ha így gondolja akkor jöjjön. Ma biztosan anyák napi mise lesz. Mi nem ünnepeljük ezt a napot. Nem azért mert a szememben ez nem fontos, hanem azért mert minden nap meg kell jutalmazni ezért édesemet. Anyámmal meg nem beszélek 20 éve.
    Tegnap délelőtt társadalmi munkáztam az iskolában. Nem sokan voltunk mert sokan mentek a ballagásra. Nekem is lett volna két ballagásom mert Imrus és Zsani is elballagott, de nem érezték fontosnak hogy én jelen legyek. Oda ahová nem hívnak nem megyek. Édesem teljesen kiakadt ezen, de én nem érzem ilyen súlyosnak ezt a dolgot. Jönnek amikor akarnak és hívnak ha úgy érzik jelen kell lennem.
    Szerelmem a két kisebbel amikor felébred utánunk jön Fehérvárra. Apámnál talizunk és onnan átmegyünk mekizni egyet.
    Tegnap amíg én segédkeztem ők bementek vásárolni Fehérvárra. Végre vettünk egy normális orrszívót Boldinak. Nyilván minden lány használni fogja nem csak ő.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák