Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Aarpok #4227 üzenetére

    Esetleg egy mentést tudsz hozzá adni? Sokat kérek, mi?:)

    Az elejét átírtam, de most csak ennyire volt időm. Viszont belenéztem az Oroszba a Skat-10-es rész benne se volt az eredeti NS-ben. Ezt már utólag tehették bele TB-ék.
    Az eredeti Orosz leírásban ugyanis a Good Armor rész helyett konkrétan Skat-9 szerepel és a következőnél nincs olyan sor, hogy Skat-10, de jelenleg nincs.

    Ez a fájl egyébként a Text mappán belül a sak_strings_trade lesz, majd jelzem, ha kész vagyok vele.

    Update: Na ezt nem értem. Megnéztem az NSCP2-t, és az angolba nekem benne van ez a Skat-10-es rész, viszont az Oroszban nincs. Most lehet, hogy amikor átintegráltam a sorokat a Soupból, beleraktam véletlenül, de lehet, hogy az Angol 2-es Patch-vel került bele. Ezt majd át kell néznem, ha több időm lesz.

    A lényeg, hogy 25 vodkáért adja a Páncélt, de majd egyszer csak lesz nála a sorok szerint.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák