Új hozzászólás Aktív témák

  • Laris

    junior tag

    válasz Gery D. #3920 üzenetére

    Nos talán sorba venném. Az NS-val játszottam,de valószínű, hogy a célszerű haladási sorrendet átléptem, összekevertem.Az történt, hogy a Zatonos szálat erőltettem, amíg lehetett, majd a Suopos szállal haladtam csak közben megfeledkeztem, Dan-ról, és Arharáról is , és így beütött a kraft. Az az egy idő után nem tudtam felvenni fontos feladatokat, az elvégzett feladatot nem tudtam leadni, lemenni a laborba felvenni küldetés tárgyat stb.Ráadásul régebbi mentésekkel el sem indult a játék. ( ezt úgy értem, hogy időnként az elmentéseket belerakom egy külön mappába) ez volt az előzmény. Újratelepítettem a MEGA-ról most letöltött NS-t ráraktam ami kellett, majd a most leszedett magyarításodat, de ezzel csak angolul ment,meg úgy ahogy föntebb leírtam. Azután találtam a gépen egy tavaly nyári magyarításodat, gamedata mappa törölve magyarítás föl és működik.A legutolsó magyarításoddal nekem el sem indult a játék. Log- file-t nem tudok küldeni, mert már letöröltem, egyébként is minden hibás programot amit le is ellenőrzök törlök.

Új hozzászólás Aktív témák