Új hozzászólás Aktív témák

  • hubai38

    aktív tag

    A Domm ra kicsit rátérve,aki játszott vele az tudja hogy ott sem lehet fejjel meni a falnak mer bizony kilőnek az ürbe rögtön,ott is taktikázni kell,csk van mivel mondjuk egy sörétes meg 30-db patron hozzá.

    Én már egy pár éve itt vagyok mégis nekem is elmegy az eszem néha,nem olvasok a dolgok után kérdezek zavarok mindenkit.Bszus most töröltem a nagy mázsás fejemmel 40-50 giga stalkert,soup 3-5 javításig megvolt,ment Soryanka is.Pedig mennyit foglalkozott Gery hogy letutjam tölteni,

    KÉSŐN OLVASTAM EL A PRIVÁT ÜZENETEIMET,kekeeci AZ ÖREG HARCOS ADOTT EGY KÉT JÓ TANÁCSOT,MOST MÁR KÉSŐ.

    Elg sokst torrentezek ha meglátok egy Stalker torrentet fon rögtön írok hozzá,gyertek a prohardvere,ott még többet találtok,tanácsokat modokat hozzá magyarosításokat meg jó embereket.Adjatok tanácsokat,aki hentelni akar van olyani is,Diverzánsmod.Ismertesétek meg jobban,Doom,Call Duty,mindenki ismeri,irhatod japánul,námetül,akárhogy is de Stalker egy igen szűk kör,vannak barátaim rendörök tanárok,alpolgármeter,és ebböl a bandábol senki sem ismeri,kérdezik mivel játszok elmondom azt sem tudják miröl beszélek,pedig inteligensek sokkal tanultabbak mint én.De a felsorolt játékokat mindegyik ismeri.

    Lehet hogy lenyomja a Diverzánst példa,és azt mondja most valami mélyebb kel,most bele megy a tutiba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák