Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2399 üzenetére

    Ezt mondom én is, hogy nem értem miért csinálja ugyanazt mégegyszer TB. Az NS CP2 egy az egyben tartalmazza a Soupot, csak kibővítve és kijavítva. Csak a Lélelkkocka szál hiányzik, de annak se láttam sok értelmét, mert azt a tárgyat, miután megtaláltam, semmire se tudtam használni azon kívül, hogy babráltam vele. Mellesleg, ha jól látom - de lehet, hogy tévedek -, az NS CP2 2012-es kiadás, vagyis már elég rég befejezték, holott a Soup még mindig félúton van. mellesleg a Collector az ovodásoknak való, abban semmi kihívás nincsen :N Na de mindegy, csak azért orroltam meg a Soupra, mert itt állok leblokkolva egy banális hibával már hetek óta, a javítás megvan már rég, de nem akarják közzé tenni még azért sem. Pedig én jeleztem volt elsőnek és még hűségesen küldtem a mentést is, mintha számítana. Most már egyáltalán nem fogom addig folytatni a Soupot, amíg a NS-t ki nem beleztem. Ha nekik ráér, hát nekem is :)

    Belefutottam egy angol fordítási hibába a NS-ban. A játékban szinteket lehet elérni fegyverhasználatban, kereskedésben, gyűjtögetésben stb. Elértem egy valami szintet a mutáns alkatrészek gyűjtésében és a játék ki akarta írni az elért szintet, de az angol fordításban valami hiba van, mert amint felvettem az testrészt a tetemről, crashelt a játék. Úgy oldottam meg, hogy a "gamedata" mappát, ami az angol fordítást tartalmazza csak, ideiglenesen kivettem és mardt az eredeti orosz játék. Abban simán átmentem és kiírta az elért szintet (nem tudom mi az, mert nem tudok oroszul), aztán mindent visszatettem és megy tovább rendesen, lehet gyűjteni újra a testrészeket. Tanulság: az ilyesmire is figyelni kell :)

Új hozzászólás Aktív témák