Új hozzászólás Aktív témák

  • TCr

    veterán

    válasz mjani1172 #45376 üzenetére

    Én sem szeretnék ezen vitatkozni, de ebbe most úgy érzem, hogy muszáj beleállnom...

    1. Ha láttál volna egy rendesen beállított jó tévét HDR tartalommal, akkor a hozzászólásod azon része, hogy "a HDR-en minden borzasztóan túl van tolva", meg sem született volna.

    2. Most kíváncsiságból megnéztem, a nagy itthoni virágboltban csak remuxból van 4.925 db HDR-es riliz, aminek ugyan egy része 100%, hogy duplikáció, de még így is totál sületlenség az, hogy nincs a HDR-es tévéhez tartalom.

    3. A jobb PS4 és XO játékok nagyrésze jó ideje már támogatja a HDR-t, én személy szerint nagyon sajnálnám, ha most a Far Cry 5-öt, vagy korábban a God of War-t, Detroit-ot és még nagyon sok játékot nem HDR-rel játszottam volna.

    4. Abban egyetértek, hogy nincs hozzá tévéadás. Viszont ha a tévéadásból indulunk ki, akkor az ember mi a büdös lóf@sznak vegyen nemhogy 4K, de fullHD tévéket, amikor elég lenne a 720p is, nemde?

    IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák