Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • munky

    őstag

    válasz gtasystem #13 üzenetére

    "ez nem játék hanem agyabeteg lövöldözés"

    Na ennyi baromságot rég láttam egy helyen. :C

    Tudod lassan 1,5 éve tolom a TF2-t és nem érzem úgy, hogy átbasztak. Sőt igen is nagyon jó vásárt csináltam vele. Olyan magasra tette a lécet, hogy az utóbbi egy évben szinte nem is játszottam mással. Nem köt már le a bugyuta AI elleni harc a sok tucat fps-ben meg single player játékban, mert azokból hiányzik a társaság a taktikázás az adrelnin... Amit itt megkapsz.

    "mész oszt lősz" :W

    Gyere el egy war-ra és meglátjuk mire mész ha "mész oszt lősz".
    Tudod milyen taktikázást igényel ez a játék? Szerintem fogalmad sincsen róla barátom.
    Még egy mezei publicon sem érsz semmit ha nem tanulsz meg rendesen bánni a kasztokkal.

    Amúgy multiról alkotott elképzelésed egyenesen nevetséges.

    Vajon miért játszanak több millióan CoD-al vagy akár CSS-el? Az is mind mész és lősz igaz?

    Szerinted a több millió CoD játékos aki minden nap multizik mind a singel player-t vezeti le? Na ne röhögtess. Van közöttük aki hozzá sem szagolt az egyszemélyes részhez, de mind1...

    A Steam-en pedig világosan le van írva, hogy ez egy Multi-ra kihegyezett FPS amiben 9 kaszt van. Egy szó sem esik Singel Player részről vagy történetről. Nincs itt semmilyen átbaszás.

    A kasztokat pedig kisfilmekben mutatja be a Valve sok humorral és igényesen. Nem értem mi vele a probléma látszik, hogy semmi rálátásod a dologra csak írogatsz.

    Elég durva, hogy kipróbálás és utánajárás nélkül alkotsz véleményt egy játékról.

    Fel vagy háborodva? Én vagyok felháborodva, hogy ilyen baromságokat írogat valaki. :W

    [ Szerkesztve ]

  • munky

    őstag

    válasz gtasystem #18 üzenetére

    Tudom, hogy nem mindenkinek egyezik az ízlése/véleménye.

    Csakhogy én nem nyögöm be például egy RTS topicjába, hogy ez mekkora agyatlan baromság meg semmi ész nem kell hozzá amikor semmi rálátásom nincs. :U

    "Flémet" pedig Te generáltál azzal, hogy közöd nincs ehhez a játékhoz (meg ahogy elnézem úgy általában a multi-s FPS-ekhez) ennek ellenére irkáltál mindenféle hülyeséget róla.

    Van jó pár magyar szerver szóval többnyire van hely. Ha nincs akkor pedig felmész külföldire, beteszed Auto-Retry-ra a szívedhez legközelebb állót és amint lelép valaki már be is tesz. Hű, de hát ez felháborító gondolom.

    No mind1 nem koptatom a billentyűzetet jobb ha maradsz az offline világban nem tudod miből maradsz ki de ez legyen a Te gondod. :U

    Legközelebb azért nézz utána a dolgoknak mielőtt badarságokat írsz! :R

  • munky

    őstag

    válasz gtasystem #20 üzenetére

    Igen ezt benézted. :)

    Bocs a hangnemért kicsit túlzásba estem azt hiszem. :B :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák