Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz morpheus133 #7 üzenetére

    Szerintem a WoW-nál sokkal szebb (bár azzal viszonylag keveset játszottam, de épp tegnap néztem át a screenshotokat összehasonlítás véget, ég és föld)!

    Az Age of Conan talán a mai napig a legszebb grafikájú mmo, viszont az még most is akad a gépemen, szörnyű motorja van szerintem.

    Amihez még tudnám hasonlítani a nem is olyan régen megjelent Rift, ami egy gyöngyszem ebben a műfajban: nem akarták feltalálni a spanyol viaszt, mindent máshonnan lopkodtak össze, de azt baromi jól csinálták, semmi bug, tökéletes launch, jól megírt motor nekem nagyon tetszett. Talán a Rift-nek egy picit jobb volt a grafikája, bár nehéz összehasonlítani ezeket mert mind sima high-fantasy ez meg ugye SW.

    Nálam elég jól fut az SW:ToR egy vagy két dolog kivételével minden high-ra rakható, és így meg vagyok elégedve a kinézetével, persze lehetne szebb, minden lehetne de emiatt nem szeretnék költeni a gépemre. A történet pedig nem tudom eléggé hangsúlyozni, mindenért kárpótol, nagyon hangulatos sőt HANGULATOS!

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák