Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thboxx

    aktív tag

    válasz AliceWake #8 üzenetére

    Szerintem ennyire nem gáz a helyzet. Azért sem értem,mert most vettem egy watch 4-et. Mi Band3-ról váltottam,ami elég nagy lépés és nyilván függ az egyéni igényektől is,de én el voltam tőle alélva. Igaz,még csak most ismerkedem vele. De elég lelombozó a fórumon is,meg tesztbe is olvasni mindenkitől hogy kb vettem 130k-ért egy kupac 💩-t... Mivel "új cucc" lehetett számítani egy két apróságra,de pl amíg a google nem engedélyezi a régióban hivatalosan a fizetést én azt nem rónám fel az órának. Úgy vagyok ezzel,hogy amíg a bankom nem támogatja natívan a gpay fizetést addig inkább várok,mintsem mókoljak olyannal ami szoros kapcsolatban van a pénzemmel.

    Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

  • thboxx

    aktív tag

    válasz AliceWake #11 üzenetére

    Pont ezérr írtam, hogy "első okosórája" valakinek. Azt is persze megértem,aki már használt mást és ettől egy kicsit nehezen tud elvonatkoztatni.

    Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

  • oalex

    senior tag

    válasz AliceWake #3 üzenetére

    Teljesen jogos. Mind igazatok van, meg annak is aki visszonzasol inkabb személyeskedet, mint ha az bármilyen szintén konstruktív lenne... Mindenesetre rossz napom volt, arra rá jót hogy egy másik hasonlít cikk miatt (korábban) be rendeltem külföldről 4 felé 22mm pantot is mert átlagnál vastagabb a csuklóm, de már az első naptól akartam hordani és biztos, hogy a gyári nem megy ram. Erre kiderult hogy mind kidobott pénz, mert csak 20as megy bele. Elnézést a cikk íróktol, hogy ezt a kelleténél sokkal durvábban fejeztem ki!

    U.I: az a durva, hogy (pl reddit) többen is hasonló ügyben felhivtak a Samsung supportot is azok is azt erősítették meg, hogy a 46mm az 22mm pantu. De persze nem az. Elkepeszto hogy Samsung itt mit művelt és nyilván még véletlenül sem írta le sehova a "spec" be hogy mi a valóság. Sehol nem jelenik meg még mindig ez az információt hivatalosan.
    De itt olvasva a sok csalódott ember, a pánt talán a legkevesebb. Én a mások által leirtak alapján 95% hogy vissza is mondom a rendelést. Bőven rá ér majd, ha rembehozzak az alapokat. Whatsapp, Gpay. Gassist. Az assist ot meg elneztem volna és arról annyi zajt csaptak, hogy azt valoszeg idővel megoldjak. De azt hogy kishazankat majd egyszer komolyan vegyek abban azért kevésbé bízom.
    Addig talán veszek egy Félix x6 pro-t. ha nem is érintő kijelzos, de legalább sokáig bírja. Nem kell minden este levenni. És működik rajta a Whatsapp (remélem).

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák