2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) oO7

oO7
(őstag)

Szóval a 8-as Windows széria már tartalmazni fogja a Kinect API -t... remélhetőleg elég lesz neki egy akármilyen 3D (esetleg HD) webkamera és nem kell spéci infrakamera meg ilyesmi így, igen... simán el tudnám képzelni, hogy notebookokban, mobilokban, TV -kben, asztali gépekben beépített 3D kamerát fel tudnák használni elég sokmindenre

[ Szerkesztve ]

(#2) zola0306

zola0306
(tag)

Ez 1 eléggé halom szar.....
Akik kipróbálták 5 emberből 4-en megemlítették h LAGGol.
Csiszolhatnak rajta megjelenésig,bár kétlem,a Microsoft nem arról híres h totál attomjó cuccost dob ki.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#3) oO7 válasza zola0306 (#2) üzenetére

oO7
(őstag)

én eddig csak a "nagyon hozzáértő" fórumozókat láttam sipákolni, hogy így laggos úgy laggos mert ő látta a videón hogy laggol és bukás és fail és amúgyis megszokhattuk hogy a microsoft csak szart csinál... :W
a valamit is számító igényesebb tesztek (ahol valóban kipróbálták és nem valami telefonnal felvett rendezvény frame-jeit számolgatják) meg pont hogy arról számolnak be, hogy mennyire durva a cucc és hogy nem érezhető a lagg csak 1-2 játéknál az viszont a játék hibája és nem az eszközé

[ Szerkesztve ]

(#4) gabor85 válasza oO7 (#3) üzenetére

gabor85
(őstag)

azért a Microsoft hardverek nem olyan rosszak, leszámítva az X360 első példányait.
Speckó egerekre gondolok, azokat ütig vágják de elnyűhetetlenek :R

(nem neked szól csak a hozzáértó fúrumózókat inzultálom ;] )

(#5) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Érdekes. Más hírportálok szerint a Kinect volt az isten. ...

(#6) gabor85 válasza Xirtam (#5) üzenetére

gabor85
(őstag)

kinek hova nyílt a buxája :DDD

(#7) Sanyix válasza gabor85 (#4) üzenetére

Sanyix
(őstag)

"Speckó egerekre gondolok, azokat ütig vágják de elnyűhetetlenek"
ezt a 3k hufos egerek is tudják. Én is csak úgy tudtam elnyűni az egyik gombját, hogy izomból az asztalhoz csaptam mikor felbaszott a vindóz(milyen ironikus :D), de azóta már nyugodtabb vagyok, elviselem pár k anyád billgecc/ballmer/szerencsétlen hülye ms programozó említéssel, mert rájöttem akárhogy dühönghetek, a win szar marad, és nem változtathatok ezen XD

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#8) gabor85 válasza Sanyix (#7) üzenetére

gabor85
(őstag)

Sok dologtól függ hogy hogy esik darabokra az az egér :DDD

(#9) jimessor666 válasza Xirtam (#5) üzenetére

jimessor666
(aktív tag)

...sok rosszat mi se mondtunk rá... :U
Kinect élménybeszámoló!

私たちに聞いてください。!

(#10) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Én már vártam ezt a hírt. Ma olvastam is egy külföldi hírportálon, és nagyon megörültem amikor elolvastam. Én szeretnék PC-re egy ilyet az biztos.

(#11) pincehely válasza Sanyix (#7) üzenetére

pincehely
(addikt)

Valaki, jelenleg te, kérlek magyarázd el, hogy mi bajod a windowszal?
Nálam tökéletesen operál.
Ne adj isten Windows Xp-t használsz? Ja, hogy az egy 10 éves operációs rendszer?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#12) oO7 válasza pincehely (#11) üzenetére

oO7
(őstag)

neeee csinálj már windows flame topicot ebből a topicból plíz... akkor már inkább a sok hülye "bukás a kinect" és "a move sokkal forradalmibb" és hasonló hozzászólásokat olvasom

(#13) pincehely válasza oO7 (#12) üzenetére

pincehely
(addikt)

Persze, eszembe sem jutott, csak mindig szálka a szememben, amikor valaki olyanokat ír, mint akinek az a postom szólt.

Akkor, hogy Kinect-hez is hosszászóljak valamit, és ne csak OFF legyek:

Nem hiszem, hogy a Microsoft gagyi, vagy rosszul működő hardvert adna ki a kezeiből, főleg ha egy presztízstermékről van szó.

Nekem bejöttek a Microsoft billentyűzetek, az egerekről nem is beszélve.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#14) Morden24 válasza oO7 (#12) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Én csak azt nem értem, hogy jellemzően olyan emberek böfögik ilyen témában a nagy igazságokat, akik még Xboxot vagy PS3-at is csak kirakatban láttak, nemhogy Kinectet/Move-ot... :U :DDD

Kb. úgy el fog múlni a "laggol a Kinect, fúdeszar" szöveg, mint a felrobbanó iPhone-os "tények". Ott is minden jól tájékozott kolléga meg volt győződve róla, hogy most aztán megtalálta a fikázás szent grálját, mint a Kinectnél is, hogy fotelon ülő négert laggolva érzékel a kisállatsimogató... ;]

Nem mellesleg aki Microsoft hardvert szid, az igazi bohócbizonyítványt állít ki magáról...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15) h-yle

h-yle
(őstag)

Megtaláltam a megoldást!
Megvárom, a kínai verziót, és veszek egy Kicent-et 5k-ért "demónak", aztán ha az tetszik, beruházok az eredetire (vagy ha jó akkor marad a kindzsó).
Éljenek ferdeszemű komáink! :))

Modern24: Azért az alap box headset épp, hogy használható. :) De tény, hogy pariban vannak a Logitech minőséggel, szóval minőségre panasz nem (vagy csak annyi mint máshol) lehet.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) Morden24 válasza h-yle (#15) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Sőt, ár-érték arányban általában elveri a Logitech-et, mivel utóbbi nem nyújt annyi többletet, mint amivel gyakran többe kerül (erre jó példák a Bluetrack vs. Darkfield egerek).

Sectumsempra - For Enemies

(#17) h-yle válasza Morden24 (#16) üzenetére

h-yle
(őstag)

Ezért is vettem Logi fan létemre Wireless Desktop 3000-t (vagymit) :)

(#18) VictorHUN

VictorHUN
(aktív tag)

Kíváncsi leszek melyik fejlesztő cég fog sz*rakodni azzal is hogy pc-re is meglegyen úgy csinálva a játék mint konzolon

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#19) h-yle válasza VictorHUN (#18) üzenetére

h-yle
(őstag)

Mindegyik. Ez a baj, hogy pont ugyan úgy lesz megcsinálva.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.