Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) F34R

F34R
(veterán)

nah végre egy jónak ígérkező játék , remélem lesznek jó nagy boss-ok akiket dögnehéz lesz kinyírni. bírom hogy nem erőltetik annyira a csúcsgrafikát így nem csak egy réteget céloznak meg , viszont tovább játszhatóság szempontjából lehet nem lesz egy tartós darab, kitudja majd szeptemberben kiderül.

(#2) elithun

elithun
(őstag)

Remélem az ígéreteik megvalósulnak, mert, akkor biztosan megveszem! :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) Cyno

Cyno
(tag)

Ámen.

(#4) petya1992

petya1992
(tag)

Ez nem az én műfajom, de egész jónak tünik, és hát igen látszik, hogy nem konzolos bemutató volt hanem pc-s :C

(#5) Brown ügynök

Brown ügynök
(senior tag)

"Tehát mi eldöntöttük, hogy csak akkor mutatjuk be a játékunkat, amikor már kész van. Mikor már szó szerint végeztünk vele."

Tetszik ez a fajta hozzáállás. :)

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#6) errorcode06 válasza Brown ügynök (#5) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Több kiadónak is követnie kellene

De a készítők neve is mosolyt csalt az arcomra :)

Szerintetek elérhető lesz Steam-en?

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#7) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Szimpatikus a hozzáállás, de kíváncsi vagyok mi marad ebből 1 évvel a megjelenés után.

Amúgy a játék érdekes. Nem tudom, hogy szeressem vagy ne, helyenként jól néz ki, de az ellenségek olyan "bazári"-an néznek ki szerintem. Majd meglátjuk, egyelőre nem került a bevásárló listámra, sci-fi terén ott lesz nekem a Deus Ex: HR.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Akos96

Akos96
(senior tag)

Jó hozzáállás, a játék meg videó alapján számomra kicsit érdekes, de kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) gordonfreemN

gordonfreemN
(addikt)

+1 mindenki mellett

Andris

(#10) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

VÉgre valami újdonság a tucat fps-ek között. :) Remélem jó játék lesz. :C

Live-Die-Respawn

(#11) x_o_n válasza Brown ügynök (#5) üzenetére

x_o_n
(veterán)

remélhetőleg tényleg jó lesz:)..és nem 5 év mulva:)

(#12) Prézli21

Prézli21
(senior tag)

Kicsit öntömjénezőnek tűnik az egész (azért exkluzív, hogy "elképesztő grafikát" tudjon? Hát ez nem az, ennyi erővel tényleg jöhetne konzolra is...bár ha sikeres lesz nincs kétségem afelől, hogy kap majd egy portot). Viszont annak ellenére, hogy futószalagon gyártott játékként tekint az MW-re, kb ugyanannyi fejlesztési idő áll az ő játékuk mögött is - ráadásul az IW többszörösen nagyobb csapat mint ők. Mindenesetre nem tűnik rossznak, talán sikerül olyan oldschool-t összehozni, amilyennek a DNF-nek kellett volna lennie.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#13) Shady313

Shady313
(aktív tag)

Tetszik a készítők felfogása :K

(#14) Kr/\toS

Kr/\toS
(senior tag)

Váó! Egy "Fallout" hardcore fps. Ez érdekel.

(#15) Polllen

Polllen
(nagyúr)

Ilyen is kell, bár a quake 2-t már kinőttem... :DDD

Amúgy nem tudom minek van 720p opció a videónál, ha ugyanolyan fos a minősége :U + a konzolok 4-5 éves pc-nek felelnek meg, ezért nem fejlesztünk rá, de a játék el fog futni egy 4-5 éves pc-n is... :DDD Nyilván kis studió, kis költségvetés, de ez a marketing szöveg...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) Źşë'

Źşë'
(addikt)

2060-ban játszódó Serious Sam :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Igéretesnek tűnik. Egyébként sem szeretek multizni. Jobb ha van normális single campaign.

(#18) Bodz

Bodz
(Ármester)

Nagyon várom már. :)

(#19) janos666

janos666
(nagyúr)

Érdekes, de nem feltétlenül tetszetős.

Jobban lenyűgözne a duma, ha inkább arról beszélnének, hogyan kombinálni próbálták a mai futószalagról potyogó és a régi játékok előnyeit ahelyett, hogy a régi FPS-ek rákfenéit is visszagyömöszölik, amit nagynehezen kinőtt már az ipar mint gyermekbetegségeket.

(De még a HUD is olyan élénk, hogy 2 óra játék után 1 napig ottmaradjon egy plama TV-n. Ettől lesz PC exluzív? -> Én a PC-mre kötöm a TV-t...)

[ Szerkesztve ]

(#20) Boxi88

Boxi88
(őstag)

Jónak ígérkezik, várós! :K

(#21) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Amennyiben elképesztő grafikát akarsz megvalósítani, úgy sokkal egyszerűbb és célravezetőbb csak PC-re fejleszteni a játékot.

Korrekt! Remélem a konzolos fejlesztők is hamarosan rájönnek erre. Jó lenne ha nem fordulásra eltűnő autókat/embereket kéne bámulni, mint a GTA-kban, tróger kontrollerről copypastelt irányítást mint a DA2-ben, hanem megint rendes játékok születnének.

---

Viszont a játék maga nem nyűgözött le, olyan Quake-Duke időkből ittragadtnak tűnik. Jó, mondjuk ezt be is vallják, nem meglepetés, csak nekem ez már kevés. Én minimum egy Stalkert várok az fps-ektől. Mondjuk egy minél hamarabbi Stalker 2. megjelenést. :)

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#22) LorenzoHUN

LorenzoHUN
(veterán)

Szerintem multi nélkül játékot kiadni,főleg FPS-t... :F
És mivel 1 platformos,bele se gondolnak,hogy mi lesz az eredménye,ha úgymond nem is kell a multi...van egy tippem,hogy a megjelenéskor nem a boltba sietnek majd beszerezni...
Árazásra is kíváncsi vagyok,mert nem tűnik semmiben eget rengetőnek,sőt...emiatt sacc/kábé az 1500ft-os kategória,hacsak nem lesz 50 órás,ráadásul jönnek a nagy nevek is....kíváncsi vagyok,a boltokban mennyiért tűnik fel.
Ha a Steam-ra tennék fel mondjuk 9.99-ért,még jól is járhatnának.Bolti forgalmazással kizártnak látok bármiféle sikert.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23) Rhino666

Rhino666
(őstag)

Sok konzolos vacak után ideje volt egy exkluzív PC-s FPS. :))

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#24) h-yle válasza oriic (#10) üzenetére

h-yle
(őstag)

Mitől újdonság, hogy kiadnak egy 10 évvel ezelőti designra épülő FPS-t?

Nekem sok bizodalmam nincs hozzá, ha $20 környékén lesz akkor lehet kipróbálom, de különösen nem motivál. elég volt a sok Serius Sam...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#25) Necroman_Mk2 válasza LorenzoHUN (#22) üzenetére

Necroman_Mk2
(senior tag)

Szerintem a NecroVisionhöz (ami szintén lengyel fejlesztés volt) hasonlóan nyomottabb áron kerül a polcokra a játék.
Amúgy a fenti szösszenet is valami hasonló volt, igaz, pár helyen "érdekes" megoldással, de legalább a PC-s igényekhez és képességhez igazítva!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#26) mickemoto válasza Dr. Akula (#21) üzenetére

mickemoto
(senior tag)

Szívemből szóltál :C

A tudás hatalom! A nem tudás a hatalom vak és engedelmes kiszolgálója! Minden emberben két farkas lakozik!" És az a farkas fog fölé kerekedni a másiknak, amelyet éppen etet az ember!

(#27) copass

copass
(veterán)

semmi bevételük nem lesz a warez miatt. kuka.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis."

(#28) Kassadin

Kassadin
(addikt)

Trailer alapján serious sam ugrott be.

(#29) zseko

zseko
(veterán)

Videó alapján, hááát... elég érdekes :DDD Én pl. örülök, hogy nem lesz benne multiplayer, egyrészt amúgy sem sokra tartom, másrészt így hátha végre egy normális játékidővel rendelkező produktumot hoznak össze. Az a duma meg, hogy "a konzolok 4-5 éves pc-nek felelnek meg, ezért nem fejlesztünk rá, de a játék el fog futni egy 4-5 éves pc-n is", hát nem semmi :DDD

(#30) janos666 válasza copass (#27) üzenetére

janos666
(nagyúr)

Azért egészítsük ki azzal, hogy a warz miatt .... mert pénzt ezért nem ad senki
(Ahogy itt lentebb megfogalmazták: egy 10 évvel ezelőttről ideerőltetett ötlet többé-kevésbé 2010-esnek kinézni igyekvő grafikával, ami szerintem csak a nosztalgiázni vágyóknak lesz érdekes...).

Gazdagabb országokban vannak, akik PC játékot is vesznek (de még itthon is akad pár, nekem is megvannak a kedvenceim eredetiben), és mellesleg nem csak az XBox360 van már évek óta feltörve, de egy ideje már a PS3 is, úgyhogy a lehetőség ugyan úgy előttük áll. Ez a "PC a warez melegágya" csak addig volt jó duma, míg legalább a PS3 biztonságos volt.

[ Szerkesztve ]

(#31) Mártógyurma válasza zseko (#29) üzenetére

Mártógyurma
(tag)

"a konzolok 4-5 éves pc-nek felelnek meg, ezért nem fejlesztünk rá"
Nem azért fejlesztenek csak PC-re, hanem azért mert egy "újonnan alakult stúdió számára mindig egyszerűbb egy platformra fejleszteni,"

"..de a játék el fog futni egy 4-5 éves pc-n is"
Ebben nincs semmi ellentmondás. Egy mai Pc-vel biztos sokkal szebb lesz a grafikája ( már ha igaz amit ígérnek) mint amilyen egy 4-5 éves konzolon lenne, de ettől függetlenűl elindulhat egy 4-5 évvel ezelőtti koniguráción is...

Az a hozzáállás egyébként nekem is tetszik, hogy nem akarják agresszívan nyomatni a játékot évvekkel a megjelenés előtt. Sokkal kellemesebb lesz a meglepetés, ha valóban jót alkotnak.. Annak meg külön örülök, ha valaki valóban játékot akar csinálni, és nem egy" agyonscrip-pelt" interaktív filmre hajazó valamit....

(#32) DeFranco

DeFranco
(nagyúr)

Van töke a muksónak, és nagyon szimpatikus a hozzáállása. A játék pont olyan, amilyet már rég szerettem volna. DOOM 2011, no multi, no gyógyulás. Ha megfelelő áron jön ki, és az első pár teszt pozitív, akkor ez lesz az első nyitó áron megvásárolt játékom.

(#33) Djuree

Djuree
(félisten)

csak pc? bukás lesz anyagilag. csak pc-re nem éri meg kiadni, 80% warez...

ez a nincs öngyógyulás dolog végre visszajött, bravo :C

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#34) janos666 válasza Djuree (#33) üzenetére

janos666
(nagyúr)

Ja, sokkal jobb folyton belebotlani a csodadobozokba, amik meggyógyítják a golyó ütötte sebet, kihalásszák a repeszeket, és még az ingedet is kitisztítják, mikor átsétálsz felettük. Vagy épp folyton nyomkodni a Quick Save gombot, hogy ha csúnyán eltalálnak, akkor üthess egy Quick Load-ot. Hajrá realisztikus játékok! :))

[ Szerkesztve ]

(#35) Steve1207 válasza DeFranco (#32) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Pont így akartam megfogalmazni, ahogy tetted "DOOM 2011". Igaz itt a gépen nem fog menni, akár 10 évre is ígérhetik visszamenőleg a támogatást :D, de pont ilyen hozzáállás kell egy cégtől. A régi játékok is az itt felsorakoztatott elemektől voltak jók és ezt senki se veszi manapság figyelembe.
Így kihívás és nem 5-6 óra alatt tolod végig a játékot, no meg gondolkodsz is, mit és merre keress, bejárod a pályát egy-két extráért. Talán ez a "darálás" túllő a célon, remélem csak figyelemfelkeltés miatt van ennyire tele az intro vele :)

janos666: :D :D Az öngyógyulás se elég realisztikus valljuk be. Teljes kórházi ellátást, meg csak nem építenek bele egy játékba, felépüléssel együtt meglenne a pár hónapos gameplay.

Ha így nézzük az kéne, hogy megvesz, telepít, play, aztán ha először lelőnek ennyi volt, miért nem figyeltél, restartolni se tudsz, game over :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#36) janos666 válasza Steve1207 (#35) üzenetére

janos666
(nagyúr)

Épp erre akartam utalni, hogy szerintem egyik sem realisztikus, de az öngyógyítás legalább kényelmesebb (nem csinál beidegződést a játékosban, hogy minden sarkon nyomjon egy Qucik Save-et, stb...)

Nekem bejöttek ezek a megoldások, és némelyik a játékvilágon belül teljesen meg is indokolható, pl:
- Dragon Age: gyógyító varázslatok a mágus csaparttárstól
- Mass Effect: páncélokba épített orvosi berendezés
De nekem a Bad Company 2-ben is bejött a dolog. Ott már normál nehézségi szinten is elvörösödik a képernyő pár találat után, és ha bekapsz még egy-kettőt, akkor véged. Szóval egyáltalán nem érzed magad halhatatlannak, mégsem keresgéled folyton a tonnaszámra az elsősegély dobozokat, és falod őket két pofára, vagy játszol Time Shift-et minden játékból, csak itt a Quick Save/Load-al tekered vissza, mert az olyan "real war scenario".

Én a szórakozásért akarok leülni egy játék elé, nem azért hogy megküzdjek vele, és a végén felsóhajthassak, hogy "Hú, EZAZ, végigvittem!"
Nem fogott ki rajtam 2000db egyforma zombi lemészárlása, mert volt 500 medkitem, 2000 töltényem, és nem fáradt el a mutatóujjam. Váúúú!!! (nekem ez rémlik a régi játékokról, bár az igazi oldscool időkben még nem is játszogattam, talán a Jedi Knight 2 volt az első játék amit végigvittem, de az ezt követő években is csak elvétve, most egyetemista koromban szoktam rá ;]), hanem sajnáljam, hogy vége lett, és várjam a folytatást.

[ Szerkesztve ]

(#37) bigadam94 válasza janos666 (#36) üzenetére

bigadam94
(tag)

Ez az öngyógyítós dolog szerintem is járható út, attól még bőven marad kihívás a játékban (már ha jól van belőve a regeneráció szintje), realisztikusabb meg úgyse nagyon lesz...

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#38) DeFranco válasza bigadam94 (#37) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Tudok jobbat. Ha a főhős sérül a játékban, akkor elbújik egy sarokba és hívja Tihanyi professzor urat, aki telefonon egyből el tudja végezni a szükséges életmentő műtéteket. :DDD

Teljesen életszerű :))

[ Szerkesztve ]

(#39) h-yle válasza Djuree (#33) üzenetére

h-yle
(őstag)

Fene tudja... Sok indie-nek megéri a PC, mert alacsonyabbak a licence (retail) díjak, és bármit szűrés és "szertifikáció" nélkül ki lehet adni. Elég csak a Steam-en a "top selling" részt megnézni, mindíg vannak indie címek, sokszor az első 3 ban. Sőt, a nem indie Witcher 2 fejlesztői is elégedettek voltak a bevételekkel, szóval nem pirátolnak ám le mindent a jónépek.

Szerencsére.

(#40) Djuree válasza janos666 (#34) üzenetére

Djuree
(félisten)

ez igaz mondjuk, így meg quick save van mindig. régen minden játék ilyen volt, és nekem azok jobban tetszettek, bár nem hinném hogy a gyógyulás rendszere miatt, csak mert azok voltak nekem a legszebb gamer idők. de nekem az hiányzik kicsit, aztán lehet az is szar lesz, meglátjuk. meg talán úgy több a kihívás. mert a mai játékban minden van, csak kihívás nincs, az a pár amelyik meg nehéz az tényleg nehéz = lehetetlen...igazán szenvedős játékkal nem találkoztam mostanában...

h-yle: hát drukkolok nekik. habár én is warezolok, de ami nagyon tetszik azt utána meg is veszem. van kb. 100 eredeti játékom...

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#41) Steve1207 válasza janos666 (#36) üzenetére

Steve1207
(őstag)

A QS tényleg berögződéshez vezet, de manapság ez a stílus hiánycikk eléggé. A Wolf3D, Doom amivel először ismerkedtem és több élményt adtak akárhogy nézem, mint a BC2 vagy úgy CoD-ok. CoD2 ami lekötött hosszútávon az elmúltban, többet nem is tudok fps-ből felsorolni. Természetesen azok is élvezetesek, de évente ugyanaz a kaptafa, inkább a pályák változatossága dobja fel őket.
Egy biztos, mindkét "változatra" szükség van!

Attól tartok egyébként, hogy a "túl csilivli, minden csillog, futurisztikus" dolog zavar manapság és bennem lehet már a hiba :)

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#42) zseko válasza Steve1207 (#41) üzenetére

zseko
(veterán)

Attól tartok egyébként, hogy a "túl csilivli, minden csillog, futurisztikus" dolog zavar manapság és bennem lehet már a hiba :)

Ez én is így gondolom :) Mármint hogy engem is a "túl csilivli, minden csillog, futurisztikus" dolog zavar :DDD

Jó volt régen, hogy nem töltődött az élet automatikusan fel, így legalább jobban oda kellett figyelni hogy hogyan játszom, találok-e medikittet valahol időben? Manapság meg...? Semmi izgalom nincs benne, nyugodtan beleáll az ember pár lövésbe, úgyis felgyógyul majd ha elbújik pár pillanatra.

(#43) h-yle válasza zseko (#42) üzenetére

h-yle
(őstag)

Ha túl könnyű a játék fel lehet ám tolni a nehézségi szintet...

(#44) mcsabee válasza janos666 (#30) üzenetére

mcsabee
(senior tag)

"Ez a "PC a warez melegágya" csak addig volt jó duma, míg legalább a PS3 biztonságos volt."

Az arányokat kell megnézni janos666. Van 55 millió Xbox 360, eladnak rá 15 millió Call of Duty-t. Van 51 millió PS3, eladnak rá 8 millió Call of Duty-t, van legalább ennyi PC, eladnak rá 300 ezer Call of Duty-t, plusz még 5 milliót lewarezolnak, na ez a nem mindegy.

Stay a while and listen...

(#45) janos666 válasza mcsabee (#44) üzenetére

janos666
(nagyúr)

De nem eredendően maga a PC tehet róla, mert már minden konzol fel van törve. (Annak idején minden ismerősöm XBox360-at vett PS3 helyett, mert előbbi törhető volt régen is. -> még ha vett is hozzá eredeti játékot, "ki tudja mikor kell?" alapon...)

Azt meg maradandóan elhiszem, hogy az ilyen csodálatos játékok, mint a COD+1, és ez a fenti remekmű a cikkből nem fog sokmilliós példányszámú eladásokat hozni PC-n, és elismerem, hogy van, amikkel a konzolosokat érdemes inkább megcélozni (bár konkrét esetben a "DOOM1 @ 2011"-el nem hiszem hogy feltétlenül olyan jó ötlet lenne), de nem feltétlenül a warez miatt (ha egyik platform sem lenne törhető, akkor is játékstílustúl is függ, hogy hol lehet sikeresebb).

(#46) Xaels válasza h-yle (#43) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Csak nem mindegy, hogy mitől lesz úgy nehezebb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) zseko válasza h-yle (#43) üzenetére

zseko
(veterán)

Ez nem adja vissza ugyanazt az érzést mint ami a régiekben volt.

(#48) copass válasza mcsabee (#44) üzenetére

copass
(veterán)

itt a pont! :D
a konzol az "átlagember"-nek készül: neki csak az számít hogy tudjon játszani.
nem érdekli az hogy ?fps?gpu?cpu?ram?shader?aa.
csak az számít hogy mennimenni bántani.

(#49) mcsabee válasza janos666 (#45) üzenetére

mcsabee
(senior tag)

A magyar viszonyokat felejtsd el, a magyar piac, és úgy általában a kelet európai blokk nem nyugat, és főleg nem Amerika, ahol az eladások java része realizálódik. Az, hogy te a haverjaid Xbox 360-at vettek a PS3 helyett, kb annyit nyom az összképen, mint mókus a szumósokkal teli buszon.

Konzolon minden jobban megy, legyen szó TPS-ről, FPS-ről, akció/RPG-ről, bármiről. Egy kivétel van, az pedig a stratégiai játékok területe. Nem maga a hardver tehet arról, hogy mennyire van lewarezolva, hanem a közönség. Míg a PC-sek képesek évente akár 30-40 ezer forintot is hardverbe ölni, és nem venni egy játékot sem, addig a konzolosok megveszik a játékot. Nincs ennek lélektana, tények vannak.

És az, hogy minden konzol fel van törve, szintén nem számít semmi. Az arányokat és az eladásokat kell megnézni, az pedig elég egyértelmű: multiplatform címek esetében a PC a béka púzója alatt sincs, ez pedig tény, nem kell magyarázkodni, nem kell a varázslatos "ha", ez tény, és így is fog maradni még egy jó ideig.

Stay a while and listen...

(#50) copass

copass
(veterán)

kijött a demo hardwired.hu

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.