Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Honzi #95 üzenetére

    300 hufot rádobtam én is, már csak puszta kíváncsiságból. Szépen lassan eljutok oda hogy kár volt...

    1. Volt pár játék ami 1904-et kért, szóval backup image megír, update először 1809-re, utána 1904-re, ezek meglepően jól sikerültek, kb 2 óra alatt sikerült átlendülni rajta ami szvsz 2 dist upgrade-hez és az utána való kikupálgatáshoz ez teljesen jó idő. Igaz azóta csak 4,5-ön fut az eddig 4,7-en futott 4690k, efelett kékhalálozik, így viszont teljesen jó.
    2. Első körben elkezdtem leszedni a GoW-ot ami vicc tempóval jött (speedtest szerint nem volt baj net tempójával), folyamatosan transfer errort írt meg hogy csekkoljam le az internethez való csatlakozásomat amin nagyot nevettük a mindeközben skype-on folyamatosan online-ba lévő haverommal.
    3. Körbenéztem hogy mit ad a gamepass és bedobáltam pár játékot letöltésre hogy este had pörögjön a router, 8 óra után kb játékok fele ha lejött pedig kényelmesen le kellett volna jönnie az összesnek.
    4. Forza Horizon 4 ami indulás előtt hibátlan volt most van hogy random kékre fagyasztja a wint, éljen az UWP és a fejlődés.

    Most eljutottam oda hogy megpörgetem a gearst, hollow night-ot esetleg még az operenciát, utána pedig ezt az egész kalandot elfelejtem és visszadobom a backupot, visszakapom a 200mhz OC-mat, a stabil forzámat és ameddig lehet maradok is a korábbi builden (már amennyit az MS enged, haxolgatni nem fogok).

Új hozzászólás Aktív témák