2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) james001

james001
(veterán)

Na akkor nem maradunk Duke nélkül 2030-ban sem ;]

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#2) ribizly válasza james001 (#1) üzenetére

ribizly
(veterán)

@james001: LOL

Én inkább kérném azt, amit a 2001-es trailer-ben láttunk. Nekem pont megfelelne az a játék, legyen akármilyen állapotban, ugyanis láthattuk, amihez hozzányúltak benne, az sz@r lett. Vagy kezdjék el nulláról. Akkor lehet belőle valami frankó...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Lake People G103-S erősítő |•|

(#3) K!LLeR válasza ribizly (#2) üzenetére

K!LLeR
(őstag)

linkelnél vidit? persze, ha még él :D

(#4) FuRiONight válasza K!LLeR (#3) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

(#5) Straw

Straw
(senior tag)

(#1) james001: Ez óriási volt :D

[ Szerkesztve ]

42

(#6) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Na majd 15 év múlva visszanézz Duke.

(#7) kovsol

kovsol
(félisten)

minek :F

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#8) Sanya

Sanya
(veterán)

hiszem, ha látom

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Duke-ról is kezdik lehúzni az összes bőrt?

(#10) protosz1988

protosz1988
(csendes tag)

Sokak szidják a játékot, túl magasra tették a lécet, akik azt hitték azért készül sokáig, hogy a legjobb legyen. Számomra kellemes csalódás volt a játék, az én mércémhez képest még jobban is teljesített. Bár bevallom összesen 1 órát játszottam vele, ez a játék azoknak szól akik éppen mutálnak vagy még nem töltötték be a 16-ot :)

"Az infláció az, amikor a jövő havi fizetésedből csak a múlt havi számláidat tudod kifizetni."

(#11) anulu

anulu
(nagyúr)

unokáink sem fogják látni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#12) Alexios válasza protosz1988 (#10) üzenetére

Alexios
(addikt)

Na pont ők azok akiknek nem jó ez a játék, mert a grafikája olyan amilyen, és amúgy se cod-nak hívják. Ez inkább a régi játékosokat próbálta megfogni a nosztalgiával, mint a mai fiatalokat

(#13) kingabo válasza james001 (#1) üzenetére

kingabo
(őstag)

"A jelenlegi igényekhez lesznek igazítva, nem csak grafikában de játékmenetben is." :P

(#14) ribizly válasza protosz1988 (#10) üzenetére

ribizly
(veterán)

Én bevallom őszintén, végigvittem a játékot, pedig jócskán elmúltam már 16. Nem akartam elhinni, hogy annyi munka és bemutató után nem tettek bele valamit, ami majd akkorát üt, hogy minden hibáját elnézem. Sajnos a végén nem hogy kevésbé lett csalódás, de rá is tett egy lapáttal. Persze nem a Gearbox-ot akarom ezzel lehúzni, ez ugyanis biztos vagyok benne, hogy nem az ő hibájuk. Látható volt, hogy amikor bejelentették: nem lesz végül DNF, akkor jöttek a félkész állapotból a videók. Volt bennük néhány már szinte teljesen befejezett terep és animáció. Amikor játszottam visszaköszönt egy-egy ilyen jelenet a játék különböző részein (a végéhez elég közeli résznél is volt ilyen). Úgyhogy biztos vagyok benne: ez már kb. készen volt, csak ki kellett valakinek adnia.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Lake People G103-S erősítő |•|

(#15) ribizly válasza Alexios (#12) üzenetére

ribizly
(veterán)

Ne haragudj, de mostmár tényleg unom (és pont Te hoztad fel): Semmi gond nincsen a CoD-ok grafikájával, szóval azt kár minden fórumban megemlíteni, hogy mennyire csúnya lenne. A fizikai motorral meg a játékmenettel lehet, hogy gond van, de az meg senkit sem érdekel, mert a multiplayer élmény elviszi a hátán. Úgyhogy kérek szépen Minden kedves fórumozót, aki olvassa ezt a kommentet: ne emlegessük minden cikknél a CoD-ot. Semmilyen összefüggésben, hacsak nincs tényleg valami köze a cikk témájához.
Köszönöm, és sorry adam014, hogy pont Téged találtalak meg evvel..

(#16) Alexios válasza ribizly (#15) üzenetére

Alexios
(addikt)

Őőő, a grafika pont a duke-nak szólt, épp azt mondtam, hogy a mai tizenévesek nem fognak vele játszani, mert csúnya, illetve nekik amúgy is csak a cod jó :DDD

(#17) protosz1988

protosz1988
(csendes tag)

Mi olyan jó a CoD-ban, hogy mindenki ezt emlegeti? Én utoljára a CoD 2-vel +kiegészítőjével játszottam (nem DLC- régen votlak igazi és rendes kiegészítő nem bugyuta DLC-k) de köszönöm annyi elég is volt a címből.

"Az infláció az, amikor a jövő havi fizetésedből csak a múlt havi számláidat tudod kifizetni."

(#18) Necroman_Mk2

Necroman_Mk2
(senior tag)

Az oké, hogy DN franchise, de vajon azok is FPS-k lesznek?

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#19) WonderCSabo

WonderCSabo
(félisten)

Half-Life 2 után is mondták, hogy ez után gyorsan jönnek a kövi részek. :)

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#20) Tomcat válasza WonderCSabo (#19) üzenetére

Tomcat
(őstag)

Ez igaz, és nincs is hivatalos indok rá hogy azóta is hol vannak. :D

Tomcat

(#21) julius666

julius666
(őstag)

Szerintem ami nem megy, azt nem kéne erőltetni...

(#22) K!LLeR válasza FuRiONight (#4) üzenetére

K!LLeR
(őstag)

hú köszi :D
ez tényleg hangulatosabb mint ez amit kiadtak :D

(#23) ribizly válasza K!LLeR (#22) üzenetére

ribizly
(veterán)

Ugye, ugye... :DDD

(#24) S-eye

S-eye
(senior tag)

Régen ,mikor még épphogy találkoztam a PC-vel,a Duke Nukem 3D volt az a játék,ami megfogott és nagyon tetszett,a haverokkal,ha játszodtunk,mindig röhögtünk,hogy" nézd ott egy vaddisznó".Még az újjal nem játszodtam,de remélek adódik rá alkalom,és amúgy sem vagyok grafgeek,úgyhogy szerintem nekem tetszene.Már látom az új játék nevét: Duke Nukem Forever After :D

(#25) Akos96 válasza ribizly (#23) üzenetére

Akos96
(senior tag)

Ugye. A végén a zászló szebben lengedezik, mint az új játékban. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26) Anubiss

Anubiss
(tag)

Sejtettem, hogy ezt a kecskét még fejni fogják. Már beetették a népet a DNF-fel, hülyék lennének nem meglovagolni azt.

(#27) Plazmacucci válasza FuRiONight (#4) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

Minden viccet félretéve, ez ugyanaz mint a mostani játék, csak a motoron finomítottak azóta. Valaki múltkor linkelte, hogy a DNF valami tuningolt unreal 1,5 motorra lépül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#28) gekkoXT

gekkoXT
(senior tag)

szerintem kár a fáradtságért.

Most komolyan, van valóságalapja egy disznólövöldőzös saját magát besorolni képtelen játék sorozatnak?

Akkor inkább Team fortress forever

(#29) protosz1988

protosz1988
(csendes tag)

Na a TF2 is egy fos

(#30) levi1392 válasza kovsol (#7) üzenetére

levi1392
(őstag)

Nekem is ez volt az első gondolatom. :(

(#31) XuChi

XuChi
(addikt)

Inkább ne jöjjön semmi. Nem kérek belőle.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.