Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz hackeeeee #350 üzenetére

    Volt idő, amikor azt mondtam, hogy ez a grafika mindent visz. Akkor jó volt, de elég ronda játékot láttam már életemben ahhoz, hogy azt mondjam, hogy igen. A grafika is fontos. Szerinted emlékszem a Xenon 2 pályáira? Mégse teszem fel. Te sem emlékszel száz kiváló játékélménnyel bíró játékra mégse kezdesz 10-20 éves játékok között turkálni, hanem az újat veszed. Nem kell ez az észjátszás: "a mai világban" és hasonlók. Neked is ugyanúgy fontos a grafika, az a grafika ami miatt megnéztél már vagy száz hulladékot amiktől már csömöröd lett és emiatt már a grafikáról is lemondanál, csak hogy legyen már végre mögötte tartalom is. Értem ezt is, de én nem teszek fel 100 játékot, csak max kettőt-hármat és amit felteszek az legyen jó és ahhoz hozzá tartozik, hogy szép is legyen, mert már alapból csömöröm van a szaroktól és teszek rá hogy hogy hívják, ha azt látom, hogy igénytelen bármi, akkor nem kell és a véleményem is elmondom róla ha 100-an harapnak rögtön torokra akkor is.
    Le fogom szedni a Diablo3-at is, meg fogom nézni ezek után már biztos és ha kellemesen csalódok akkor nem leszek rest azt mondani, hogy "bocs srácok, ez tényleg qrva jó". Ennyi.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák