Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz kikikirly #51 üzenetére

    De figyelj, mi egyaltalan nem vitatkozunk ha megnezed :D En nem azt mondtam hogy ne legyen szebb grafika helyett jobb fizika, mert rohejes hogy amit leirsz, hogy egy red faction-ben vagy half life 2-ben 10-15 eve miylen fizika volt, es milyen most, vagy F.E.A.R.-ben miylen AI van (nem jatszottam vele, de nagyon sokat dicsertek)... Ezek mind olyan dolgok amiket en is nagyon szivesen latnek mar fejlodni, mert 15 eve egy helyben toporgunk

    DE

    En osszesen mit irtam? Hogy ez a jatek nem next gen. Toled es CptAdamica kolelgatol is kerdezem, ebben mit vittatok? Vagy ebben egyerertunk? Ebben sem lesz rendes fizika csak elore lescriptelt szarsagok, majd szepen robban az epulet ha jon a tornado de fizika tovabbra is egy Quake 2 szintjen lesz. AI? Ja hogy nem lesz AI mert nem lesz single player :DDD
    Tehat rednes fizika nem lesz, Ai nem lesz.
    Es akkor ott van az hogy hogy nez ki. Hat hogy? Mint a Battlefield V, van benne Raytracing es egy szebb 2018-2019-es jatek textura minosege. Az arcmodelleket inkabb hagyjuk... Ez nem nextgen, ez prev gen. Es tudod honnan lehet pontosan tudni hogy prev gen? Onnan hogy az 1,3TFLOP-os Xbox Onera is leportoljak. Letezik szerinted olyan next gen (vagyis hat pontosabban mar current gen kene h legyen, de ugye csak a hardver van meg a jatekok meg nincsenek) jatek ami elmegy egy Snapdragon 888-ban levo IGP-nel (Adreno 660 1,7 TFLOPS-ot tud FP32-ben) gyengebb hardveren? Szerintem se. Tehat ha arra is ki kell adni akkor onnantol lehetetlen hogy az a cucc netx gen legyen. Ez az elmeleti bizonyitasa annak amit gyakorlatban latsz, azzal hogy ranezel.

    - = Zk = -: Battlefield V-ben volt.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • shotika

    őstag

    válasz kikikirly #76 üzenetére

    A FEAR-t én is baromira élveztem, akció közben páratlan élményt tudott nyújtani.
    Persze, voltak benne alagutak is meg csatornák, de a meghatározó része irodákban meg az azokat összekötő folyosókban játszódott.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák