Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    átfutottam a cikket, érdekes

    Régi S775 motoros vagyok.

    Korábban E2160, illetve E5200 processort használtam (ezt vagy 5 évig, 3,6 ghz-re tunningolva), aztán tavaly ősszel szert tettem egy E5440-es Xeon-ra (Q9550 megfelelője, 2,83 ghz-es), alapfeszkón vígan elvagyok vele most 3,6 ghz-en, de feszkóval a 3,8-at is bírja, sőt tovább is bírná, valószínűleg a 4 ghz-et is, de nem kínzom az öregfiút, biztos évekig dolgozott szerverben, nyugdíjas korában még strapáljam ;]

    teljesen jó, remek teljesítményt nyújt, játékokban is és egyéb területen is!

    olcsó is volt, azt hiszem 16500Ft-ért vettem, de már átalakítva! vagyis rajta volt az adapter, nekem csak annyi dolgom volt, hogy levágjam az alaplapi foglalatról két kis műanyag pöcköt, kis késsel 1 perc (sikerült eladni a kis E5200-zast nagy nehezen 2500Ft-ért, így az akció 14000Ft-omba került, de ezt is majd el fogom tudni adni valamennyiért a jövőben, tehát tényleg kicsi pénz)

    nem olyan bonyolult dolog, még nekem is ment

    azt hiszem BIOS-t is frissítettem, de anélkül is működött!

    Nagyon megérte, még hosszú ideig nem cserélem le! Esetleg a videókártyát! De az is jól teljesít!

    :)

    proci fronton, S775-ben talán vehetnék valami még erősebb xeon-t, "X" jelút, talán ez a csúcs köztük X5492

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák