Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz F-ECT$ #131620 üzenetére

    Szintén szemüveges vagyok. Van psvr is évek óta. Ahhoz, hogy összekarcold a szemüveged a vr szemüveggel... Hát, fogalmazzunk úgy, hogy aktívan és kitartóan meg kell dolgozni a dologért. Plusz az se árt, ha nem vagy a legélesebb kés a fiókban.
    Ok, ez alól kivételt képeznek azok, akiknek minimum 1,5cm vastag lencse kell, ott simán el tudom képzelni, de abban meg nem vagyok biztos, hogy létezik olyan szemüveg manapság egyáltalán.

    Nem is tudom, hogy az elmúlt kb 4 évben, mióta tolom a VR-t, volt-e olyan akár csak egyszer is, hogy összekoccolt a szemüveg a lencsével, pedig beat saber is megy expert+ szinten, annál jobban pedig semmi mozgat meg játék közben, tehát ha valahol lenne rá reális esély, hogy koccoljanak, az ez.

    Ui: psvr2 is volt már a fejemen, igaz csak egyszer és rövid ideig, de ott se volt a világon semmi gond a szemüveggel.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák