Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz #45378816 #80812 üzenetére

    Hát, pedig ez még a játék legeleje, olyan 5%-nál se nagyon járhatsz, itt még nem volt meg az első face-to-face találkozásod se a lénnyel, mert az majd azután jönne, hogy innen lemész az előbb említett lépcsőházban egy alsóbb szintre és ott akadsz vele össze először. Onnantól kezdve viszont lépten-nyomon a nyakadon lesz és ha már most, a lény nélkül ennyire szenvedsz a játékkal, akkor szerintem add is fel, mert később vért fogsz izzadni! Ez szerintem nem a Te játékod! Az említett helyen (Seegson Communication) egyébként baromi egyszerű átjutni, mégcsak konfrontálódnod sem kell senkivel (jobb is, ha nem, mert az itt lévő emberek kiváló csalik lesznek visszafelé az Alien-nek és ha életben hagyod az embereket, akkor azokkal lesz elfoglalva, nem pedig veled). Fel kell venned a bejárattal szemközti liftnél a Security Access Tuner-t (ezzel tudsz majd ajtókat, terminálokat) hack-elni végig a játékban (néha kell upgrade-elni majd), majd visszajönni és oldalt lemenni a lépcsőházba. A falon levő konzolok a Rewire System részei - azok is létfontosságúak, azzal tudod ki-/bekapcsolni a környezet gépészeti dolgait. Pl. ha az Air Purification-t kikapcsolod, akkor telenyomja a helyiséget szmoggal és máris kevésbé vesznek észre, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák