Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz freeknight #146800 üzenetére

    Az idő megszépíti az emlékeket.

    Egyébként megkockáztatom....igazán mi sem tudnánk mit szeretnénk egy NFS résztől. Vagyis de... azt az "imádok játszani vele" érzést amit anno ezek a részek adtak. De akkoriban más idők voltak. Gondolj bele. NFS IV mekkora siker volt!? Eléggé. Nem ow..csak mentünk a kötött pályán. Miben volt jobb mint teszemazt a Driveclub. Semmiben....
    NFS 2015 miben rosszabb mint az U2. Semmiben... egyszerűen nem tudjuk mit akarunk.

    Nem is volt ekkora választék...vártuk az újabb részt..szerettük. Pedig voltak gyenge részek. Pl. Carbon, Undercover.. de játszottunk azzal is mert NFS.

    Szerintem már egyszerűen csak annyi mindent láttunk, hogy várjuk az újat...jobbat...de nem tudjuk mi az. Nézzétek meg. Nincs két egymást követő NFS rész ami hasonló lenne. Mert szerencsétlenek próbálnak tapogatózni, hogy mi az ami bejön és mi nem.

    Bennem az NFS széria megmaradt...és viszem magammal. Mindig minden részét kijátszottam. Mindhárom PS4-re megjelent változat platina. (Egyedül a 2015 egyik dlc-jét engedtem el. Vállalhatatlanul nehéz)

    Hozzáteszem én is látom a hibáit a sorozatnak...csak nálam egy kötelező "menet" az NFS. Ha jó ha nem jó.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák