Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

GAMEPOD.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#147101) marilllyo válasza oriic (#147099) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nekem is ez jutott eszembe... Mint a retro Lotus game. :DDD

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147102) oriic válasza nesh_019 (#147096) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"RDR2 is magyar feliratos lesz?"

Nincs róla hír, de nem tartom valószínűnek.

Live-Die-Respawn

(#147103) Kvelstadt válasza marilllyo (#147092) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Gow-ot úgy vettem most. De egyébként leszoktam erről. Na nem az ár miatt hanem hogy sok játék első patch után is egy kalap sz..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#147104) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

GOW már vár engem , pénteken mehetek érte :C

(#147105) Bogyi007 válasza oriic (#147099) üzenetére

Bogyi007
(veterán)

Kicsit nagyon Outrun feelinggel megtoldva...
De a Top Gear 2-t is írhattam volna.

Bár nekem azokban az időkben a Jaguar XJ220 volt az atyaúristen. Apámmal egész napot rászántunk hogy végigjátszuk a teljes bajnokságot benne az Amiga 1200-on. Éjjel régi szép idők... :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#147106) Ripper03 válasza WhiteWalker (#147104) üzenetére

Ripper03
(veterán)

Nekem ma írtak, hogy evlileg pénteken hozzák :C

Amúgy megnéztem azt a 7 perces rövid előzetest az előző részekről, elég annyi, vagy érdemes jobban utána járni az előzményeknek? :R

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#147107) marilllyo válasza Kvelstadt (#147103) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Store-ról? Vagy lemezesen?
Mondjuk lemezesen nem gond..mert ha nem jó vagy nem tetszik kis bukóval elmegy. Day1 store-os vásárlás tény és való lutri. Bár azért a GOW-tól nem félek. Legrosszabb esetben neked nem fog tetszeni.

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147108) SH4D0W2011 válasza Ripper03 (#147106) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Bár még egyiket sem láttam, de a GamingBolt csinált egy hosszabb videósorozatot róla.

Csak a PS!

(#147109) Ripper03 válasza SH4D0W2011 (#147108) üzenetére

Ripper03
(veterán)

köszi bár magyarul jobb lenne, az a 7 perces videó szépen összerakta, csak elhadarva lett az egész nagyon fel se fogtam, bár szerintem legalább az emberek fele úgy veszi meg hogy a korábbi részekkel nem játszott, remélem nem lesz nagy gond ez.

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#147110) batai15

batai15
(veterán)

Eddig nem érdekelt annyira a god of war, de annyi tesztet olvastam mint a goty várományosa, hogy be rendeltem instant.(digitálisan)

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#147111) Deck válasza Ripper03 (#147106) üzenetére

Deck
(veterán)

Fenn van youtubeon magyar felirattal mind a 3 rész, ami csak a videók. Érdemes megnézni szerintem :D

PSN ID: deck91_x

(#147112) modflow

modflow
(őstag)

Ha a mostani PS4-emet leváltom egy PRO-ra, akkor az adatok migrálásával van valami extra teendőm, vagy csak belépek a profilommal és leszed netről mindent mentést, letöltött játékokat mindent?

(#147113) Bogyi007 válasza modflow (#147112) üzenetére

Bogyi007
(veterán)

A mentéssel vigyázz mert az csak akkor lesz netről szedhető, ha a saját profilod az elsődleges a gépeden és van Ps Plusod is. Egyébként azt pendrivera kell kimentened a régi gépről...

Viszont ha a régi gépen még nem volt Plus előfizetésed akkor elvileg a mentések kezelésénél tudsz 2 nap ingyen előfizetést bekapcsolni és azzal már mehet is a dolog. És vásárolni is tudsz akkor kedvezményesen.
És később az új gépen is lehet kérni ilyen 2 napos lehetőséget...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#147114) FIREBLADE78

FIREBLADE78
(addikt)

Lehet hülyeséget kérdezek,de ha veszek egy gamer fhd monitort játszani,akkor előnyt élvezek azzal szemben,aki csak sima tv-n játszik? Játék:sw bf2, bf1. Gép: 2. szériás fat ps. :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#147115) saelin válasza Anaren91 (#147065) üzenetére

saelin
(veterán)

Azért azt tegyük hozzá hogy hosszú ujjak mellé ajánlott. Én próbáltam több félét de fáradt tőle a kezem. Végül beláttam hogy ez nem az én méretemnek (:DDD) van kitalálva.

Egyébként tényleg működik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147116) modflow válasza Bogyi007 (#147113) üzenetére

modflow
(őstag)

Nem volt sose PS+om.
Ó, ez kellemetlen.

Erről van valami leírás? Van több profilom is, mindet le szeretném menteni.
Azt hittem ez 2018 táján már alap, hogy mindent feltesz magától...

Na találtam egy leírást:

http://hu.ign.com/m/playstation-4-neo/18221/feature/igy-mentsd-at-az-adataidat-ps4-rol-ps4-pro-masinara

[ Szerkesztve ]

(#147117) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#147114) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nem igazán. Annyi, hogy ott input lag a lehető legminimálisabb de ha egy jó tv-d van...50ms alatti input laggal akkor nincs gond.
Én felváltva játszom monitoron és TV-n.

(#147120) oriic válasza LaciGSM (#147119) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ha leirod mi volt a gond azzal segithetsz olyanokon akik esetleg kesobb hasonlo gondot tapasztalnak. :)

Live-Die-Respawn

(#147121) FIREBLADE78 válasza marilllyo (#147117) üzenetére

FIREBLADE78
(addikt)

Köszi,nincs jó tv-m. Egy 80k-s 80cm-es lg-m van :) Olcsóbbnak tartok megvenni egy monitort,mint egy 500 ezres tv-t,habár én messziről (kb 1,5m) nézem,akkor meg lehet v jobb választás lenne?! :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#147123) saelin válasza FIREBLADE78 (#147121) üzenetére

saelin
(veterán)

24"-os monitort használok kb olyan távolságból. Ritka az hogy azt mondanám nagyobbra lenne szükségem. Általában pont az a bajom hogy az ui elemek túl nagyok.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147124) WhiteWalker válasza Ripper03 (#147106) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Klassz, coopba lehetne tolni, jah nem :DDD

Én semmit se néztem róla, se egy videót se egy trailert semmit :B ( talán a legeslegelso előzetest, de mást nem)

[ Szerkesztve ]

(#147125) sultansmith

sultansmith
(senior tag)

Egy 55" 4k tv-m lett, így aztán elgondolkodtam, hogy váltok pro-ra, viszont a youtube-os összevetések elég gyatrák...

Olyan kevés a különbség pl.: a Horizon Pro és sima verziója között, hogy konkrétan rá kellett nagyítani a vidóban...

Van ennek valódi értelme? Látom, hogy nagyobbak a számok a pro-nál, de valójában nem nagyon látom a különbséget, amiért értelme lenne... :(

Kicsit elkeseredtem, mert habár egyáltalán nem tartom csúnyának így 4k-n sem a játékokat, kíváncsi lettem volna mit lehet még belőle kihozni. Plusz olvasom, hogy sokatoknak nagyon hangos a pro, ami nálam megintcsak egy nem túl vonzó érv.

Akiknek van Pro-juk, elégedettek vele? Azt kapták, amiért fizettek?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#147126) james001

james001
(veterán)

Ez a Prey néha baromi nehéz tud lenni :D De imádom,beszippant és nem enged el. Már van benne vagy 14 órám de szerintem még sehol sem tartok. :)

Amúgy a Titanfall 2 megéri ezt a 2000-valamennyi árat ha csak a szingli része érdekel? Azt hallottam jól sikerült az a része is,de elvileg ugye baromi rövid.

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#147127) marilllyo válasza james001 (#147126) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nem rövidebb mint bármelyik cod. ..és nem is gyengébb szerintem. Továbbá az a játék kívánja a durvább nehézséget.

(#147128) Atomgeszi válasza james001 (#147126) üzenetére

Atomgeszi
(veterán)

Titanfall 2 bőven. Bár Én régen is sokat Mechwarrioroztam, de fullos nagyon. Első része is jó volt, de a másodiknál odatették magukat.
Multija is jó.

(#147129) Bogyi007 válasza sultansmith (#147125) üzenetére

Bogyi007
(veterán)

Nem akarlak rábeszélni semmire, de ha YT videókat néztem volna csak akkor én sem váltok. Pont a Horizon az amitől a Pro-n szinte lef****am a bokám olyan szépen néz ki. Messze nem világmegváltó tévém van hozzá (Samsung UE50MU6122) de ami látványt produkál a Pro vele az már meggyőzött a csere értelméről. Én a Slimről 30000 forint ellenében váltottam egy első szériás Pro-ra, de abszolúte megérte. És a Gow még csak most jön....

(#147130) VincentVG

VincentVG
(aktív tag)

help! valaki tud BP-en olyan bemutatotermet/barmit ahol ps4pro+4k tv combot ki tudnek probalni?
koszi
(nagyon szeretnek jopar ev fullhd/60 pc-zes utan 4k/30fps-t latni.
nem tudom h vissza tudok e szokni, de siman lehet h a 4k feledtet mindent...)

(#147131) Kvelstadt válasza marilllyo (#147107) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Store és biztos hogy tetszik. Ez a ds féle harcrendszer ami sokaknak nem adja nálam hatalmas pozitívum.
Most toltam le a 3.részt és fúde nem adja már a régi harcrendszer.
Lemezesen olyat veszek amit végigjátszanék de megtartani nem akarok.

(#147132) Adam_Shepard válasza marilllyo (#147107) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

már most jól fut day 1 ezer % hogy szintén.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#147133) Rage47 válasza oriic (#147099) üzenetére

Rage47
(addikt)

imádtam

(#147134) james001 válasza Atomgeszi (#147128) üzenetére

james001
(veterán)

Imádom a mechákat,azért is érdekelne főleg. Sztoriban mennyire használunk mechákat? Mármint ott is úgy van mint multiban hogy csak néha ledobnak elénk egyet és ennyi? :D

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#147135) kenny123

kenny123
(addikt)

Sziasztok!

Ami régen volt, hogy ebayes account vásárlás (remélem nem tilos, visszakeresve volt róla szó már), azt hogyan csinálják?
Teszem azt, csak digitálisan vásároltam a jatekaimat. Most szeretném *kölcsön adni* a gépet egy havernak, megoldható az hogy a profilomat eltüntetem a gépről, de a játékokat továbbra is tudja használni?
Ha igen, mi a menete? :
Köszönöm!

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.

(#147136) Talala

Talala
(aktív tag)

Üdv emberek. Egy nagyon noob kérdésem lenne. Játékoknál az ultimate, delux, goty edition kiadások mivel nyújtanák többet vagy mit takarna egyáltalán?

(#147137) .LnB

.LnB
(félisten)

;)

Homo Ludens

(#147138) Kvelstadt válasza Talala (#147136) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Tartalmazzák a dlc-ket. Mondjuk pontosan én sem tudom hogy melyik mit takar. Esetleg még extra tartalmakat.
Mint most a gow delux, ad pajzsokat. Mondjuk ez nem a legjobb példa mert ebből nem is láttam storeba standard kiadást.

.LnB
Akkor most egy jódarabig lesz mit játszanod. :)

[ Szerkesztve ]

(#147139) .LnB válasza Kvelstadt (#147138) üzenetére

.LnB
(félisten)

Nincs még hozzá semmim. :) Remélem vannak demo-k vagy valami, hogy ma ki tudjam próbálni.

Homo Ludens

(#147140) oriic válasza .LnB (#147137) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Annyira tudtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#147141) .LnB válasza oriic (#147140) üzenetére

.LnB
(félisten)

Direkt nem konkretizáltam. Bár igen, sejthető volt tőlem. :D

Homo Ludens

(#147142) Darksiders84 válasza sultansmith (#147125) üzenetére

Darksiders84
(aktív tag)

Ha már van jó 4K tvd nem bánnád meg a Pro gépet mert azért élőben otthon másabb mint a Youtube videókon. Nekem az első játékom Pro gépen a Far Cry 5 volt de igazából a God of War miatt cseréltem FullHd tv-ről 4K+Prora és elég nagy a különbség látványban film mese + játéknál is van előnye. A gép nem hangos nem is értem egyesek mit hisztiznek mondjuk nekem elvileg a legújabb szériás.

(#147143) Talala válasza .LnB (#147137) üzenetére

Talala
(aktív tag)

Nekem is ma jött meg a pro. Este lesz az első bekapcsolás. Sajna délutános dolgozom. (Most is) :DD

Kvelstadt: köszi a választ. Valami ilyesmire gondoltam én is

[ Szerkesztve ]

(#147144) Kvelstadt válasza .LnB (#147139) üzenetére

Kvelstadt
(veterán)

Vannak. Nioh, nier automata, resi7 stb.
Péntekig kihúzod demókkal esetleg free játékokkal. :)

(#147145) marilllyo válasza .LnB (#147137) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Te kis..Te! ;]

(#147146) sultansmith válasza Talala (#147143) üzenetére

sultansmith
(senior tag)

Simáról váltottál pro-ra? Ha igen, majd mesélj arról milyenek a tapasztalataid!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#147147) Atomgeszi válasza james001 (#147134) üzenetére

Atomgeszi
(veterán)

Vegyesen kell használni, sok feladatot sima pilótaként kell megoldani, de nagyon sokat meg titánban. :D Nekem nagyon tetszett a sztori :) Megéri :)

(#147148) Adam_Shepard válasza .LnB (#147137) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

muhuhu ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#147149) Talala válasza sultansmith (#147146) üzenetére

Talala
(aktív tag)

Nem váltottam. Újdonság lesz. Ps1-2 volt, a 3-as széria kimaradt, de azokhoz nem hasonlítanám :D

(#147150) front3r

front3r
(őstag)

Azért ez a God of War jó kis system seller, ahogy látom a topikban. Gondolom annak a hatása.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.