Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Larry303 #22952 üzenetére

    Ma kollégám Szombathelyen volt, kemény túrán. Kezdett a bíróságon, majd ment a NAV-hoz, onnan a rendőrségre. Ezen helyek rendszerint nehezen túlélhetők épp ésszel. Kolléga szerencsétlenségére mindhárom helyen hülyéket fogott ki, erre jött még a Csorna-Szombathely út, mindezek után délután ötkor őrjöngve robban be: "Faszkivan, Szombathelyen nincs egy normális ember sem?" Először Imyourfriend-re gondoltam, és nem szóltam semmit, de aztán eszembe jutottál, és emeltem a kezemet, hogy jelezzem, ismerek egyet. De a kolléga folytatta: "Aki normális, az biztos állandóan iszik, hogy elviselje a sok hülyét."

    Eszembe jutott Füred, és lassan letettem a kezemet.

    Nekem Dunaújvárosról vannak hasonló benyomásaim, bocs, Tamás... Mondjuk szerintem a legtöbb fasz itt Budapesten van, de ez részletkérdés.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz Larry303 #22952 üzenetére

    Ez az importálás nem nagyon fog menni, nem látok ilyen lehetőséget.
    A nyomtatvány természetesen telepítve van, de ez nem az. :N Gugli azt mondta, rá, hogy egy titkosított fájl, amit csak a NAV tud olvasni.
    Ez nem is lenne gond, csak akkor mi a bánatnak küldik el nekem?
    Mert e.v.-ként egy nyilatkozatot kellene kapnom pdf-ben.
    ---
    Más: foglalom a repjegyet nyaralásra. Tök jó, mert pont ma csökkent pár ezressel. Mondom is asszonynak, így legalább több jut benzinre a bérelt autóba. Szóval végigviszem a foglalást, fizetek. Gondolkodik-gondolkodik, nem történik semmi, csak teker. kb 1-2 perc után jön a hibaüzenet, hogy a járat nem választható. Mondom WTF, avagy mi a picsa?! Újra indítom a foglalási procedúrát, hát a tetű wizzair nem visszatolta az árakat addigra. :((( :W
    Majd fel robbantam. :o

    [ Szerkesztve ]

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Új hozzászólás Aktív témák