Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Kernek egy kis segitseget, hazi autoszerelö ezermesterektöl :)

    Megkapta a kis Hastra a nyari felniket/pacskereket + a tavaszi nagy mosast, waxolast.....kemeny munka basszus :D

    2 dolog ütötte meg a szemem, aminek utanna kell jarnom/orvosolnom

    1.:

    A kepen lathato szetrepedezett gumi korong az mi? Mi a neve, mi celt szolgal? Igencsak elerte az elete veget, ezt cserelni kellene.

    2.: A masik az nehezbb ügy lesz valoszinüleg tavolbol megszakerteni, de sokkal jobban erdekel/idegesit (hogy ott a futomünel az a gumi korong kipurcant 8 ev utan, azt gondolom nem meglepö :) ). A karosszerian oldalt, a hatso ablakkal egyvonalban alul lett valami pukli....vagy volt is, de valahogy el nem tudom kepzelni, hogy eddig nem vettem eszre :F . Olyasmi elös ranezesre, mintha belülröl valami megnyomta volna a kasztnit....de a festesnek a kinezetet akkor sem ertem. Egyik haverom közölte, hogy ez rozsda, alatta atlyukadt a lemez....na ez cseszte fel az agyam...hat mondom hülye vagy, 8 eves H astra igy nem rohad, illetve az egesz ksztnit atneztem, a kerekjarati iveket, mindent, rozsdanak nyoma sincs.....a masik meg, hogy kö kemeny az a bigyo....ujj bütyökkel erösen megnyomogattan, ütögettem, semmi....ha az rozsda lenne lejönne a festek, vagy be lehetne nyomni vagy ilyesmi.....de belülröl sem üthetett ilyet semmi, mert kb a küszöb fölött van 15cm el :F

    tudom, hogy ez igy kepröl nehez....majdhogynem lehetetlen, de hatha valaki talalkozott mar ilyennel vagy van ötlete :F

    [link]
    [link]
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák