Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Hú emberek, reggel mikor kinyitottam autó ajtaját meglepetés fogadott...

    Este 6-tól egészen 8-ig rendesen szakadt az eső, helyenként úton biciklipedálig érő víz volt mert jöttem haza tudom :D Úton ömlött a víz hordalék mindenhol...

    Ugyebár F Astrán pollenszűrő felett van az a műanyag burkolat amin hosszában gumitömítés van, nos 2 hónapja pollenszűrő cserekor nem jól lett visszatéve. Nem a helyére lett visszatolva hanem lejjebb így nem tömített és a víz egy része telibe rá a pollenszűrőre majd onnan ventilátoron keresztül be az utastérbe...
    Egyből ronggyal felszívat amit lehet majd porszívóval fél órán keresztül szívattam a szőnyeget. Lett is a porszívóban még 2 deci víz biztos plusz még ronggyal is 2 decit kiszedtem... Sofőr lábterétől és anyósülés felől is

    Feltűnt nekem már máskor is hogy a gumiszőnyeg alja vizes szokott lenni egy picit eső de sosem értettem miért, mindig párára fogtam. :D

    Sosem tettem vissza rosszul mert nem egyszer szedtem szét de most megszívtam... :D

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák