Új hozzászólás Aktív témák
-
-=RelakS=-
veterán
válasz
proci985 #112337 üzenetére
500Hz-es monitoron gyakorlatilag bármilyen sebességen mehet a játék, nem fogsz azért idegesítő rángatást tapasztalni, mert összemérhető a renderelés sebessége a megjelenítés sebességével.
Bekapcsolt vSync gyakorlatilag 2-4ms késleltetést fog eredményezni, így megszabadultál szinte ingyen a képtörés hibától.
A G-Sync és FreeSync lesz kb felesleges ezekben a monitorokban, mert ne mondja nekem senki, hogy ki fogja szúrni, ha egy játékban az egyik képkocka 2ms, a másik meg 4ms, feltételezve, hogy tud a játék 250-500Hz között renderelni.Mindezeket a 240Hz-es monitoromon szerzett tapasztalatokra építve mondom. Jó rajta a G-Sync, de az OBS nem szereti, így kikapcsoltam, változást szinte nem is látok.
Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__
Új hozzászólás Aktív témák
- Ukrajnai háború
- Projektor topic
- Milyen videókártyát?
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Synology NAS
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest