Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz gabor9991 #80396 üzenetére

    Én bármikor -bár tény kevésszer- csörgettem valakit a vodás számommal az elmúlt évben, minden egyes alkalommal jött vissza egy SMS, hogy mennyi az egyenlegem, és meddig él. Emellett, mivel tudom, hogy ezen múlik a számom, és a számfüggő elérhetőségeim egy része, így azért már kb egy hónappal előtte zúg a fejem, hogy "el ne felejtsem", még más szolgáltatónál lévő számaim esetében is, annak ellenére, hogy pl a jelszókezelőmben is a bejegyzett online szolgáltatói belépési adatok lejárata ehhez van csatolva, így a jelszókezelőm is szól előtte 1-2 héttel.

    Csinálhatok viszont bármit, ha pl "na holnap akkor megcsinálom" állapotomban a lejárat hetén elütnek, és kómában vagyok 6 hónapot, amíg minden lejár. Nem ez lesz a prioritásom ébredéskor....

    Ettől független az ebbe belecsúszottaknak sok sikert kívánok, és ha lehet, jelezzetek vissza, hogy mi az állapot 1-2 hónap múlva, mikor már a "talán megoldható így úgy" is biztos igen vagy nem!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák