Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Jó nagy kalap... hulladék a Yettel Mobil parkolás. De amúgy az app is. Fel kellett mennünk Pestre, a Yettel app-ból indítottam a mobil parkolást, mert miért ne, ha már van. A zónát azért felismerte, viszont kettő parkolást indított egyszerre. Ebből kifolyólag természetesen a fizetést is duplán számolta. Szerencsére egy percen belül még gond nélkül vissza lehet vonni. Háromszor is kipróbáltam, háromszor is ugyanezt játszotta. Megpróbáltam az időzítettet, az már végre csak egyszer akart vonni, viszont amikor megállítottam, akkor 'Sikertelen fizetés. Tranzakciós hiba történt.' Hát gratulálok... Soha többet nem fogom használni. Az sms-ek, és a mobilvásárlási keret egyenlege alapján azért úgy tűnik, hogy sikeresen levonta.
    Közben feltűnt az - és talán köze lehet a dupla indításhoz, bár ötletem sincs hogyan lehetne - hogy az appba bejelentkezve feldobja a hozzám tartozó számokat - mamám feltöltős száma hozzám tartozik - és én kétszer jelenek meg, név, lakcím, telefonszám, mindegyik kétszer, tehát duplikálva van, plusz a feltöltős kártya. Na ezt hogy sikerült összehozniuk, rejtély...

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák