Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz AkosAkos #712 üzenetére

    #712 AkosAkos: Pont ugyanolyan fejesed lesz mint nekem, szerintem semelyikünk sem fog benne csalódni! :)

    Apropó valaki esetleg tudja hogy edigital-nál mit rejt az az állapot, hogy "Foglalt, de még nem átvehető" ?
    Ugyanis a következő a helyzet:

    - Tegnap mikor megrendeltem a terméket akkor még raktáron volt, és a rendelésemet még aznap visszaigazolták, DE

    - Ma ezt a státuszt kaptam, és a termék már csak megrendelhető, tehát nincs raktáron.

    Én ezt kétfajtaképpen tudom értelmezni...

    1. Pech, pont elfogyott, de lefoglalták nekem (papíron xD) de nem átvehető, mivel még nekik sincs raktáron

    VAGY

    2. Tényleg lefoglalták, de még nem átvehető, mivel még épp nem ma szállította a futár, de pl. holnap vagy jövő héten szállítja.

    Szerintetek? A legrosszabb eshetőség ne legyen csak, hogy nem lesz már nekik, mert így is alig kapható valahol a fejhallgató...

    Olyan kérdésem lenne még, ha erre valaki tudja a választ, hogy ehhez a fejhallgatóhoz kéne nekem majd hangerőszabályzó, ugyanis gyárilag nincs...ilyen tekerőset szeretnék, erre van profi megoldás, ami nem rontja a hangját a fejhallgatónak? Tehát a fejhallgató közvetlenül a hangkártyába lenne bedugva, vagy ha nem, akkor ez a hangerőszabályzó lenne oda bedugva, és abba pedig a fejhallgató? Ha jól tudom a sennheisernek van ilyen megoldása...ez nem rontaná a jelet? Nem rontaná a fejhallgató hangminőségét?

    Vagy igen, és akkor inkább maradjak a szoftveres beállításnál? (Eléggé tökölős, mert halkan prümtyögjön a face ha rámírnak, de halljam közben a játékot, stb.) -.-"

    #714 guppy: Igen, jelenleg ezt a módszert alkalmaztam a Sony fülesemnél (creative-nál ilyen gond nem volt, mert volt rajta hangerőszabályzó), inkább a hatékonyságot, kényelmet illetően érzek így hiányosságokat. (pl. BF3-azok, és fel akarom venni a hangerőt kicsit, akkor mehetek be a beállításokba, audio, stb. vagy a windows mixerrel tökörészek...)... végülis tény, hogy csak egyszer kell beállítani, inkább kényelmi, praktikussági szempontból lenne jó egy ilyen eszköz...

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák