Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz DrBubo77 #51059 üzenetére

    Nem tudom most mi a gond. Valami rosszat szóltam valamire? Miért kellene indok hogy kilépjek egy flottából? Hadd döntsem már el én hogy szükségem van-e még arra a számomra vagy nincs. Remélem nem kell engedélyt kérnem tőletek ezért. De ha fizetitek amíg nem használom azt a számot felőlem maradhat a fiókban ha annyira szíveteken viselitek a sorsát.
    Csak azért mondom hogy nem túl versenyképes mert pl sima flotta nélkül is olcsóbb ajánlatot is kapott pár családtagom is szolgáltatótól miután lejárt a hűség. 3500-4000/ hóért korlátlan beszélgetést 5-10gb nettel. Ehhez kpest az 5500 ft/hó nem is annyira nagyon jó. Persze nem lehet mindenhol találni, de azért létezik.
    Vagy pl egyik szolgáltatónál az üzleteiben is ki van rkva szórólap flottáról és simán lehet csatlakozni. Olcsóbban.
    Nem értem miért kell rögtön támadni ha valaki kérdez valamit és kiforgatni a szavait. ( pl kilépni és pár nap múlva vissza... nem írtam ilyet)
    Évekig voltam flottatag, nagyon régóta, több számmal is és most az egyik nem kell. Hú de bonyolult és rejtélyes ügy ez...

Új hozzászólás Aktív témák