Új hozzászólás Aktív témák

  • b_g_v2

    csendes tag

    válasz setup #89712 üzenetére

    pont hasonló szituban vagyok, elkezdtem motorral bejárni, 40 évesen, nekem az a szabály, hogy nem megyek olyan útra ahol nem tudok +10km/h-val menni mint a megengedett, mert az autósok is úgy mennek.
    50 ccm 2T, Malaguti F12 Phantom, Isten tudja mikori, mert '92-'95-ös alkatrészt is találok rajta. 65öt meg gps szerint.
    A fenti szabályból persze az is adódik, hogy kerülök, hosszabb úton megyek, mintha kocsival mennék. Illetve abban az időben megyek mondjuk a Szentendrein amikor dugó van, akkor a nagy motorokkal együtt tudok 20-30-al előre csorogni és nem zavarok senkit.
    Szóval nagyban függ az útvonal választástól, és attól hogy mikor mész, milyen a forgalom.
    A másik szabályom, hogy nem megyek szűk úton (inkább kerülök), pl. nem megyek le a rakpartra motorral, nekem jó a felső rakpart is ott vész esetén a bicikli sávot is be tudom használni, figyelve a biciklisekre is.
    Illetve eleve úgy állok az alap kérdéshez, hogy ha a pirosnál előre tudok menni az már jobb mintha ülnék a kocsiban a sorban. Emiatt ha pl megy a kocsisor, még ha lassan is én nem megyek előre az 50-essel még akkor sem meg tudnám előzni, így is úgy is nyerek.

Új hozzászólás Aktív témák