Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz bajnokpityu #7245 üzenetére

    Ez a sok baromság a fejemből pattan ki, arra még én se jöttem rá hogy milyen okból kifolyólag lettem fogyatékos. Nem nagyon vezetem félre a fórumozgató bajtársakat, hanem leírom a véleményem. Nem vagyok isten (sokak szerint szerencsére), tehát tévedhetek, de tanulok a hibáimból, vagy nem. Éppen csak azt a puszta tényt vázoltam fel hogy rendszám kerülne a segédmotorkerékpárnak minősített "izékre" is. De ott a tuningmotor és benzinfaló szörnyetegek gazdái eljutnak a műszaki vizsga helyszinére, ahol a kis járgányukat, (vagy úgy fogalmaznék hogy, kedvesüket) felállítja a gonosz bácsi a dyno padra, ahol kipörgetik a kis paripát, és megnézik mennyit forog. Ott a kis tinihősök az illegálisan megszerzett plussz teljesítmény miatt mélyen a zsebükbe fognak nyúlni, és nem aprópénzért, ha még nem költöttek volna elelget a motorkára. Tehát ha előbb-utóbb bevezetik, akkor az én passzív meglátásom beteljesedik, és teljes jogú, és tejhatalmú Kendévé avatnak. De ha nem, akkor szerencsére csak az én álmodozásaim, vagy passzív meglátásaimat olvasátok. Nem megyek orvoshoz!
    ...de mivel ez soha sem fog beteljesülni, ezért maximum csak ránéznek a henger oldalára és leolvasható rólla a motorka hengerürtartalma...

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák