Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz mumtaz #63369 üzenetére

    finoman fogalmaztam, hog yne sertselek meg.
    a hsz ed vegen ott volt egy keseru megallapitas, miszerint minel tobb uj cucc van benne, annal szarabb.
    erre irtam volna azt, hogy ez nem a robogo hibaja, hanem te nem ertesz hozza. vay nem akarsz normalis minosegu alkatreszeket venni, vagy nincs celszerszamod hozza, amivel meg tudnad allapitani a hiba okat.

    a hozzaertest rengeteg szopas aran tudod megszerezni.

    bezony, kiraly vagyok. elmondom a titkot, te is az lehetsz. szoptam mar annyit, hogy soha nem mondok hatarozott velemenyt barmirol is, amit forumon olvasok, es celszerszamok nelkul nem urgok neki semminek. mindent merek, nem pedig ramondom, hogy jo. ha nem tudom megmerni, nem fulre fogom "beloni". ha valami nem tiszta a kepletben, nem fogom magam halalra szopatni. ez egy nagyon egyszeru szakma. ha meg tudsz mindent merni, es birtokodban vannak a gyari ertekek, amivel ossze tudod hasonlitani a gyari ertekeket. itt nincs semmi varazslat, hogy valalkinel mukodik, valakinel nem.
    es itt kezdodik hogy szarozik valaki egy robogot, holott annyi a hiba, hogy tul bonyolult otthoni barkacshoz.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák