Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz veze #9508 üzenetére

    Na végre sikerült, a második nekifutás már csak meghozta az eredményét:) Szóval a tűzfalat kikapcsoltam (eset), de semmi. Erre nézem, hogy továbbra is "tűzfal védi" felirat van a kapcsolatnál. Nézem, hát nem a h.lye windows tűzfal? Kikapcsoltam, de még mindig semmi.
    Ekkor átállítottam a routerben az advanced fülnél routerről gateway-re. Ekkor se működött.
    Ezután a firewall-nál disabled és lőn csoda működött. Ez így jó? Természetesen a eset most vissza van kapcsolva.

    A wireless meg nem igazán tudom mitől javult meg, mert akár mit állítottam nem akart működni, a pda-m nem látta. Mérgemben kikapcsoltam a securitynál és működött. Természetesen ezután visszakapcsoltam, beállítottam egy jelszót és működik. Annyit látok, hogy a wireless/basic settingsben az ssid enabled-re van állítva, pedig valahol azt olvastam, hogy nem kellene.

    Ja és firmware-t is frissítettem, mert v4.30.7-es volt, most v4.30.13 van rajta. Nem tudom érdemes-e tomatot vagy hasonlót feltennem vagy nem érdekes annyira?

    [ Szerkesztve ]

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák