Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kuruc2

    senior tag

    válasz szacsee #40948 üzenetére

    :)

    Nos. nekem meg van egy olyan megrögzöttségem, hogy elvileg a technológiák fejlődnek, így ha valami tönkremegy, és újat kell vennem, akkor már legyen az új jobb is. (mobiltelefonnal is így voltam, csak nehéz megszokni hogy egy napot bír az akksi egy hét helyett. Azt valahogy lespórolták a fejlesztésnél.)

    Az eddigi háttértár egy 500 napot bírt szígét volt, ami lézerpisztoly (nem tudom pontosabban megfogalmazni :) ) hangokat meg végefelé már nyöszörgéseket produkált, ami nem éppen az álmom éjszaka. Legalábbis egy merevlemeztől. :D

    Úgyhogy na gondoltam már 2014-et írunk, nosza akkor akkor olcsón ide egy sokterás halk megbízható, esetleg még főzni is tudó merevet. Ebből úgy néz ki a soktera, a viszonylag megfizethető ár, és a viszonylagos halkság megvan(red). Már csak a gyakorlatban lennék kíváncsi, ha így egy hét után már végre rászánná magát az oldal, hogy elküldi, ahonnan rendelve lett. :)

    [ Szerkesztve ]

    http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

  • NFree

    addikt

    válasz szacsee #40948 üzenetére

    Nekem nem csak 1-2 fals beállítás volt , szegény vinyó kapott rendesen :DDD volt hogy olyan szépen beált az egész , hogy bios reset után is csak nagynehezen ált helyre minden.
    Akkor szedtem össze én is a sok hibát rá :B , na mind1 remélem összejön az adatmentésed. és miattam ne fáradj még messze az 1300 nap ha addig elmegy én már boldog leszek :)

    Én már lehet nem bírnám elviselni a black hangját, és valószinű ezek a vinyók amik most lejönnek a gyárból már nem bírnak annyit mint a régiek :(

    És kiestél a mundérból mára Tuning? mert amióta ti halgattok azóta nincs normális ember aki összeirjon 1.2 tuning guidét bármihez mostanság. Nagyon sokat olvastam anno a p45 höz elkéészített munkát.
    Most jöna haswell, és nincs egy ember aki elmondaná magyarul mit miért katasztrófa. :B :D

    [ Szerkesztve ]

    vga

Új hozzászólás Aktív témák