Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    válasz sysrq #229 üzenetére

    megnéztem a projektort, amit írtál.Ez egy tipikus prezentációs darab, hogy nappal is lehessen látni,de ugye a feketék csak sötétben jönnek elő, ergo házimozihoz nem a legjobb, mert akkor meg rengeteg ez a 2000 lumen fényerő.(a legsötétebb feketéd is világosszürke lesz) Mivel LCD-s, ezért párezer üzemóra után a színei is szépen elmennek, és átalában nem egyenletesen, erről is felismered, ha már agyonhasznált. Én azt mondom,hogy inkább újonnan egy általam ajánlott is gép,mint ez. Tuti bírja közel 3000 órát az izzó. Mivel DLP-s, ezért jobb a kontraszt, cserébe a színei picit gyengébbek,de legalább többezer óra után is ugyanolyanok maradnak. Igaz az is prezentációs,de olyan alacsony fényerővel,hogy már-már házi-mozisnak is beillene :)

    Pár hete láttam egy baromi jó kis projektort egy aukciós áruházban. 30e ft-ért kelt el úgy,hogy tudni lehetett hogy az izzó a végét járja, mindenképpen cserére szorul. Ha valaki nem nézett utána, könnyen beleeshetett abba a hibába,hogy 98e ft hozzá a pót, ennyiért meg egy újat lehet kapni,aminek sokkal jobb képe van,mivel az egy mostani konstrukció.

Új hozzászólás Aktív témák