Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok!
    Szerintetek a Polar klíma az milyen kotyvalék összerakás...? Emeletünkön a másfeles lakásban múlt hét előtti kedden szereltek egyet. Gond volt a beltérivel, elektronikánál valami panel szerelési hiba mert sérült/törött volt a panel. Original bontatlan csomagolásban érdekes, hogy hogyan sérülhetett meg. Szerintem már ahol összeszerelték ott trehánykodták el...Klíma szerelők megkérték a hazai forgalmazótól a pótlást, két nap után jött a válasz, sajnos nincs tartalék panel de rendelni sem lehet, ezért kivettek az egyik raktáron lévő beltériből (ami majd donornak vagy pótalkatrésznek jó lesz később) és küldik. Beszereléskor derült ki, hogy nem passzol oda a küldött panel, csatlakozó kiosztása és a mérete miatt. Végül küldtek egy komplett original beltérit, azzal el is indult a klíma, de iszonyat hangja volt a kültérinek. Kompresszor gond. Újabb telefonálgatás, sajnos nincs külön kültéri de kompresszor sincs , de elküldték az előzőleg csereként küldött beltéri egységhez tartozó kültérit. Közben lassan két hét telt el. Nos ezzel meg valamiért nem akar most összekapcsolódni a beltéri.
    De inkább nem is folytatom...Én próbáltam a Polarról lebeszélni a kedves szomszédékat de azt mondták erre adta a legkedvezőbb árat az a klímás. Ha mondjuk Gree Pulse-t rakattott volna fel, akkor az alig 14 ezerrel került volna többe...és nincs ez a szívás és biztosan lenne egy viszonylag jó és megbízható klímájuk.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák