Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikerman

    aktív tag

    most elvileg lenne keret canon 450d-re is, csak nekem az túl komoly gépnek tűnik. kicsit furcsa lenne egy olyan géppel szaladgálni a tengerparton. ennél azért szerényebb ember vagyok. nem tudom, hogy nikon d60 vagy canon 450d/1000d legyen... canon nekem fogásra nagyon bejön, mindkettő, nikon már egy kicsit súlyosabb, de nem vészes az sem. sony az kiesett, sajnos. olympus e520 fogása nekem szörnyű, meg a gép is ronda, egyszerűen nem szívesen venném kezembe, hiába lenne/van kiváló képminősége. mellesleg olympus-nál félek a four/thirds rendszertől is, szerintem ez be fog bukni... pentax már az elején kiesett az ergonómiája miatt. k-m még szóba jöhetne, dehát gyatra kitobi minőség, mellesleg az af-rendszere is elég gyatra, és a menüje sem tetszik. nikonnál tetszik az a megoldás, hogy lehet rögtön a státuszképernyőn változtatni a paramétereken, nem tudom canonnál lehet-e. igazából a ccd vs. cmos, és a rendszer vs. rendszer (obik alapján) küzdelem győztese lesz a kiválasztott... a canonnak hihetetlen jó a cmos szenzora, mondjuk nem érdekel, hogy nem zajosak a képei, iso 800 felett úgysem fogok fotózni...(lekopogom) tehát az végülis mindegy, igazából a képminőség az, ami számítana. egyik oldalon ott van az EXPEED III processzor, a nikon pedig a d300 képfeldolgozó rendszerét kapta, ami nem kicsit jó és gyors is... mellesleg amikor kipróbáltam a saturnban a canonokat, akkor lv közben nem is tudtam életre kelteni az af-t. azt melyik gombbal lehet?

    ragazzi della curva...

Új hozzászólás Aktív témák