Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz Throme #95932 üzenetére

    A baj az a 12-45-el, hogy ha a használt árakat, vagy az angol szürke importot is figyelembe vesszük, akkor nem éri mag az elhanyagolhatóan drágább 12-40-el szemben, ezért írtam, hogy 130k alatti használt verzió már nálam is szóba jöhet, afelett inkább a 12-40 a befutó.
    Kicsit más, de mégsem. Nemrég kipróbáltam pár kép erejéig mindkettőt ugyanott, ugyanazon a vázon, ugyanolyan körülmények között és nálam az jött le, hogy F4-en közel azonos a rajzolat, míg 2.8-on a 12-40 láthatóan lágyabb (persze közel sem katasztrófális). :B

    Én úgy tekintek az e-global és e-infinity-s vásárlásokra, hogy olyan használt terméket veszek ami új, aztán gari vagy van rá, vagy nem, reméljük soha nem derül majd ki. :U

    iscsu: :R ez alapján a teszt alapján mondjuk, ha a képminőség elsődleges, akkor az Oly-t választanám, de ezzel az oldallal már korábban is szívtam meg, így azért megvárnám az ítélet előtt mások tesztjeit is. :K Ja, és privátban jöhetnek a lottószámok is. ;)

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák