Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz jeni #71331 üzenetére

    "és ha mégis meghibásodik akkor gariban javítják"

    NEM!!!!
    Honnan veszed ezt a baromságot? És hogyan állíthatod ezt bárkinek? Ha valaki kipróbálja, tönkremegy a gépe, szervizben nem fogadják el, akkor mit mondasz neki?

    Rinpocse: Időjárás-állóság annyit jelent, hogy a főbb alkatrészek, illesztések körül szigetelve van, hogy lehetőség szerint egy hirtelen jött esőben ne legyen baja; DE EZ NEM GARANCIA SEMMIRE, ÉS MEGHIBÁSODÁS ELLEN SINCS GARANCIA. Hacsak nem búvártokban van, egy hosszabb intenzív eső bármelyik gépet beáztatja

    E-M5 nálam már vészelt át hirtelen jött nagy esőkben pár gyors elővételt és fotót. Ha hosszabban kéne, akkor valami zacskót húznék rá, valamivel takarnám felülről, mert azért nem vagyok magam ellensége, hogy a gépet valahol a világvégén egy út kellős közepén tönkretegyem...

    Merida: "cable remote timer shutter release" szavakra keress rá ebayen. 4-5k körül vettem az enyémet, de mostanában inkább a sima nem-programozhatós verziót használom, megbízhatóbb konstrukció (főleg az expogomb, a programozhatóé sokkal gyengébb, idővel meg is adta magát), kisebb, könnyebb, olcsóbb (700 huf körül volt). Igen, lehet úgy is csinálni, a gépet állítsd sorozatra, és vagy az "órás" késleltetéssel (de az csak 2 vagy 10 s opciókat ad) vagy a redőny-késleltetéssel (ami viszont 1/8, 1/4, 1/2, 1, 2, 4, 8 s-ot ad, ha jól emlékszem) - én is az utóbbit szoktam használni, ugyan menüt kell turkálni hozzá, de rugalmasabb.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák