Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin s8

    senior tag

    válasz bl4ze #22832 üzenetére

    Az igazsághoz tartozik, hogy a főnök 3 körül ért oda, amikor mi is, tehát nagyjából az első pár, belövésre szánt kávé készült. A La Marzocco-k fején lévő kijelzők 90 fok körüli hőfokot mutattak, miközben érezhetően füstöltek a gépek. Erre az ott lévő kereskedők, hoszteszek, pultosok (nem kívánt rész törlendő) nem, hogy nem voltak felkészülve, de vakon beszopva a hálypot, el sem tudták képzelni, hogy valami gond lehet a csodamasinákkal. A CasMo még szarabb arcát mutatta, ha egyáltalán lehet fokozni az öngólt. :W
    Személyesen megmondtam a Kávékalmárnak, hogy "szar a kávéd". :Y Erre udvarias zavart mosollyal mentegetőzött, hogy most érkezett, és nem volt még ideje beállítani. Miután láttam, hogy csak az udvariasság miatt nem esik össze, azt javasoltam kezdjük előlről: "Nagyon jó a kávéd!" Erre viszont már padlót fogott, és levegő után kapkodva nevetett, érezte, hogy baj van. Váltottunk pár értelmes szót. Szerintem az adott körülmények között csillagos ötös, ahogy viselkedett. :R Számomra szimpatikus, hogy nem reagált sértődötten egy nyilvánvalóan provokatív véleményre. :D
    Hogy később sikerült-e jó kávét főznie, azt nem tudom, de az adott szituációban három pörkölő vérzett el... :O

    [ Szerkesztve ]

    "Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

Új hozzászólás Aktív témák